Kontakty - trenéři FK

 

Mužstvo Trenér Telefon
muži A Roman Masopust,
Vlastimil Křivohlavý
724 878 344
777 808 704
muži B Jaroslav Němec,
Martin Vaňkát
602 454 777
604 753 419
muži C Martin Bezouška,
Martin Kroužek
777 827 321
733 344 967
dorost Jaroslav Němec
Václav Sladkovský
602 454 777
731 389 777    
starší žáci Jan Pohnětal, 
Jakub Čermák
774 677 572
728 565 432
mladší žáci Jan Šťastný,
Richard Pešek
777 863 506
720 758 377
starší přípravka Petr Filippi
Pavel Hoke
739 063 213
604 793 284
mladší přípravka Vlastimil Křivohlavý
Filip Lacina
777 808 704
778  491 192
školička Václav Sladkovský 731 389 777
dorostenky Jaroslav Rumanovský
Čížková Lenka
733 546 065
 

 


Zimní příprava A týmu začíná 13.ledna

publikováno 31.12.2019

                         
                         
                         
                         
Měsíční rozpis činnosti     Měsíční rozpis činnosti  
      LEDEN 2020             LEDEN 2020    
                         
Den Datum Čas Program Pozn. Případná změna programu bude uvedena v týdenním přehledu tréninkové činnosti Případná změna programu bude uvedena v týdenním přehledu tréninkové činnosti Den Datum Čas Program Pozn.  
st 1.   VOLNO   st 1.   VOLNO    
čt 2.   VOLNO   čt 2.   VOLNO    
3.   VOLNO   3.   VOLNO    
so 4.   VOLNO   so 4.   VOLNO    
ne 5.   VOLNO   ne 5.   VOLNO    
po 6.   VOLNO   po 6.   VOLNO    
út 7.   VOLNO   út 7.   VOLNO    
st 8.   VOLNO   st 8.   VOLNO    
čt 9.   VOLNO   čt 9.   VOLNO    
10.   VOLNO   10.   VOLNO    
so 11.   VOLNO   so 11.   VOLNO    
ne 12.   VOLNO   ne 12.   VOLNO    
po 13. 18:00 Zahájení + spinning Světlá město po 13. 18:00 Zahájení + spinning Světlá město  
út 14.   VOLNO   út 14.   VOLNO    
st 15.   VOLNO   st 15.   VOLNO    
čt 16. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá čt 16. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá  
17. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá 17. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá  
so 18.   VOLNO   so 18.   VOLNO    
ne 19.   VOLNO   ne 19.   VOLNO    
po 20. 18:00 Spinning Světlá město po 20. 18:00 Spinning Světlá město  
út 21.   VOLNO   út 21.   VOLNO    
st 22.   VOLNO   st 22.   VOLNO    
čt 23. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá čt 23. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá  
24. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá 24. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá  
so 25. 14:00 PU: FK Jiřice-Světlá Humpolec so 25. 14:00 PU: FK Jiřice-Světlá Humpolec  
ne 26.   VOLNO   ne 26.   VOLNO    
po 27. 18:00 Spinning Světlá město po 27. 18:00 Spinning Světlá město  
út 28.   VOLNO   út 28.   VOLNO    
st 29.   VOLNO   st 29.   VOLNO    
čt 30. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá čt 30. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá  
31. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá 31. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá  
Telefonní kontakty : roman.masopust@seznam.cz, masopust@3plusinterier.cz       Telefonní kontakty : roman.masopust@seznam.cz, masopust@3plusinterier.cz    
      Roman Masopust 724 878 344           Roman Masopust 724878344  
      Lukáš Vebr 728 919 913           Lukáš Vebr 728919913  
                         
                         
                         
                         
                         
                         
Měsíční rozpis činnosti     Měsíční rozpis činnosti  
      BŘEZEN 2020             ÚNOR 2020    
                         
Den Datum Čas Program Pozn. Případná změna programu bude uvedena v týdenním přehledu tréninkové činnosti Případná změna programu bude uvedena v týdenním přehledu tréninkové činnosti Den Datum Čas Program Pozn.  
ne 1.   VOLNO   so 1.   volno Humpolec  
po 2.   Spinning Světlá ne 2.   VOLNO    
út 3.   VOLNO   po 3. 18:00 Spinning Světlá město  
st 4.   VOLNO   út 4.   VOLNO    
čt 5. 17:30 TRÉNINK UMT Humpolec st 5.   VOLNO    
6. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá čt 6. 17:30 TRÉNINK UMT Humpolec  
so 7. 16:00 PU: FK Humpolec B-Světlá Humpolec 7. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá  
ne 8.   VOLNO   so 8.   PU: FK Čáslav- SVĚTLÁ Čáslav  
po 9. 18:00 posilovna Světlá zimák ne 9.   VOLNO    
út 10.   VOLNO   po 10. 18:00 Posilovna zimák  
st 11.   VOLNO   út 11.   VOLNO    
čt 12. 17:30 TRÉNINK UMT Humpolec st 12.   VOLNO    
13. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá město čt 13. 17:30 TRÉNINK UMT Humpolec  
so 14.   PU: FK Ledeč-Světlá Humpolec 14. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá  
ne 15.   VOLNO   so 15. 11:30 PU: FK Habry- SVĚTLÁ Humpolec  
po 16. 18:00 Spinning Světlá ne 16.   VOLNO    
út 17.   VOLNO   po 17. 18:00 Spinning světlá město  
st 18.   VOLNO   út 18.   VOLNO    
čt 19. 17:30 TRÉNINK UMT Humpolec st 19.   VOLNO    
20. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá město čt 20. 18:00 Soustředění Kácov  
so 21.   VOLNO   21.   Soustředění Kácov  
ne 22.   MU Světlá- Kamenice Světlá so 22. 16:00 Soustředění /PU Dobronín – Světlá Kácov/Humpolec  
po 23. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá ne 23.   Soustředění Kácov  
út 24.   VOLNO   po 24. 18:00 Posilovna Světlá  
st 25.   VOLNO   út 25.   VOLNO    
čt 26. 17:30 TRÉNINK UMT Humpolec st 26.   PU: FK K.Hora- SVĚTLÁ Kutná Hora  
27. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá město čt 27. 17:30 TRÉNINK UMT Humpolec  
so 28.   VOLNO   28. 18:00 TRÉNINK UMT Světlá  
ne 29.   MU Kostelec – Světlá Kostelec so 29   PU: FK Herálec- SVĚTLÁ Humpolec  
po 30. 18:00 TRÉNINK Světlá            
út 31.   VOLNO              
Telefonní kontakty : roman.masopust@seznam.cz, masopust@3plusinterier.cz       Telefonní kontakty : roman.masopust@seznam.cz, masopust@3plusinterier.cz    
      Roman Masopust 724 878 344           Roman Masopust 724878344  
      Lukáš Vebr 728 919 913           Lukáš Vebr 728919913  
                         
                         

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 01 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace