Golčův Jeníkov - Světlá B  2:4 (1:1)

Góly:  Šmíd 2, Šemík,Pirožek

Průběh:  1:0, 1:1,1:2,1:3,2:3,2:4

Sestava:   Janota - Petřík,Vaňkát,Motejl,Johanides - Muzikář, Pirožek, Čížek,Šimek - Šmíd ,Šemík(65. Venc)

Jeníkov ukázal , proč se pohybuje v dolních patrech tabulky, Světlá si naopak po výbuchu v minulém kole spravila chuť. K utkání se hosté sváželi přes půl Vysočiny, souběžně hrané utkání dorostu i A-teamu opět míchalo se sestavou. Na hřišti to ale nebylo příliš znát. Světlá prakticky od začátku dominovala a nebýt několika zbytečných chyb v obraně na straně jedné a zároveň špatné koncovky na straně druhé, mohla vyhrát i vyšším rozdílem. Utkání začalo pro hosty budíčkem, hned asi v 5. min zapískal sudí spornou penaltu pro domácí a Janota se natahoval marně - 1:0.  Pak však hosté zamkli na dlouhé minuty domácí na jejich půlce a v podstatě se pouze čekalo, kdy domácí tvrz povolí. Po dvou tyčkách se napotřetí ve 35.min prosadil Šemík -1:1. Hned poté Johanides vystřelil zpoza vápna ,ale dorážející Muzikář skóroval dle mínění rozhodčích z ofsajdu. Po poločase se Světlá v poklidném tempu odpoutala až na 1:3 (obě branky zaznamenal Šmíd). Pak však domácí, po zbytečném zaváhání obrany, snížili na 2:3. To běžela 70. min a Jeníkov začal přece jen kousat. Zchladil je až gól Pirožka deset minut před koncem, který si zaběhl za obranu a přeloboval brankáře - 2:4. Od té chvíle nebylo co řešit a čekalo se na závěrečný hvizd rozhodčího.