Rozhodčí: Kalina

ŽK: 4:3

Diváci: 300

Sestava Světlá: Adamec – Císař, Pohnětal, Valenta, Dvořák – Čuřík, Sobek (64. Pecha), Rezek, Karel – Křikava (89. Náděje), Štros (Šemík); Sestava Štoky: Uhlíř (80. T. Kubát) – Miksa, Kunc, Kubík, Stehlík (29. Jaroš – 83. Pospíchal) – J. Kubát, Prokš, Žíla, Vodička – A. Dáňa, Lóži.

Důležité utkání Světlá versus Štoky shlédlo 300 platících diváků. Ale líbivý fotbal se nekonal. Štoky přijeli do Světlé jen zdržovat za každou cenu a dostat domácí do varu. Ze hry nebylo nic moc k vidění díky hlavnímu arbitrovi Kalinovi, který od začátku mače si neudělal na hřišti pořádek. A udával opačné verdikty. Hráči šli důrazně do sebe a hrozilo to zraněním. První půli si domácí vytvořili pouze dvě větší příležitosti. Ve 4. minutě po centru Valenty, vychytal hlavičku Křikavy Uhlíř. Po deseti minutách hry z přímého kopu Císaře se dostal ke slovu Pohnětal, ale ránou z velkého vápna mířil nad. Minutu poté nevyužili tutovku hosté, konkrétně Lóži, trefil z boku tyč odkryté brány. Po výměně stran začali být domácí lepším celkem a nastal boj o zlaté body. V 64. minutě promarnil šanci Rezek, zakončoval pouze malou domů. Světelákům pořádně zatrnulo v 72. minutě. Kunc přeloboval Adamce, ale naštěstí směřoval vedle kasy. Na to odpověděli domácí o tři minuty později brankou! Karlův roh se dostal do chumlu ve vápně až ke Křikavovi, který poslal Světlou do vedení 1:0! Posléze se vyznamenal Adamec, když vytáhl perfektně kopnutý trestňák Žíli nad břevno. V 82. minutě s dopomocí střídajícího golmana Kubáta se prosadil z rohu domácí Karel a nastolil tak konečnou uklidňující podobu zápasu.