Rozhodčí: Fabeš

ŽK: 3:3

Diváci: 80

Sestava Světlá n. S.: Adamec – Náděje, Karel, Rezek (70. Frolka), Valenta – Čuřík (86. Šemík), Pohnětal, Pecha, Dvořák (89. Jelínek) – Štros, Křikava.

Z Dobronína si Světlá nikdy nevezla domů body zadarmo a ani tentokrát jim soupeř nic nedaroval. Oba celky si od začátku utkání vytvářely gólové příležitosti. Po čtvrt hodině hry Karlův přímí kop z půlky, trefil hlavou Čuřík do tyčky. Hned poté Křikava nevyužil přímí kop Nádějeho a kasu přestřelil. Domácí hrozili z rychlých brejků, konkrétně Sedláček činil Světlé potíže. Ale Adamec potvrdil svou formu a příležitosti domácích zneškodnil. První půli se nejvíc vyznamenal ve 30. minutě, když vytěsnil na roh nebezpečnou střelu Sedláčka. Ve 35. minutě po přímém kopu výborně hrajícího Valenty, Čuříkův pokus Chvátal vyrazil. O minutu později střelu Křikavy vykopl bek domácích z brankové čáry. Světlé se nepodařilo prosadit ani ve 38. minutě. Rezek ve vápně přihrál na Čuříka, Chvátal jeho střelu vyrazil a gólem neskončila ani zpětná střela Štrose. Další tutovka domácích byla ve 41. minutě, když ve vápně neproměnili hrubku Karla. Hostům se nepodařilo vsítit branku a tak muselo rozhodnout druhé dění mače. Po výměně stran se domácí stáhli spíše do defenzivy a čekali na chyby hostů. V 60. minutě Rezek z lajny našel Křikavu před brankou, ale ten přesřelil. Následně v 64. minutě naběhl na roh Nádějeho Štros a připravil ke koncovce Křikavovi, který dopravil balón za Chvátalovy záda 0:1! V 77. minutě se uvolnil sám Záškoda a při štěstí hostů kasu minul. V 80. minutě se Světlá dočkala pojišťující branky. Frolka vyslal po lajně Křikavu, jeho přihrávka prošla celým vápnem domácích až na dobíhajícího Štrose a ten bez problémů dovršil akci na konečných 0:2!