Dlouhá ves - Světlá B  2:3 (2:1)

Góly:  Šmíd , Šemík, Jelínek

Průběh:  1:0, 1:1,2:1,2:2,2:3

Sestava:   Janota - Petřík,Vaňkát,Motejl,Johanides - Muzikář, Bárta,Jelínek,Domkář - Šmíd ,Šemík

Po dvou zaváháních bylo potřeba opět zabrat.  K zápasu Světlá odcestovala pouze v 11 lidech (zranění, pracovní povinnosti a hlavně kolize se zápasem dorostenců). Navíc více než polovina z oněch 11 byla značně podlomená páteční oslavou 60-tin trenéra Kafky. Dle očekávaní to tedy měl být spíše výbuch. A jako po několikáté letos na podzim to bylo úplně jinak. Hosté se do soupeře zakousli a hned v prvních minutách měli obrovskou šanci. Po akci Šmída a Muzikáře zakončoval do opuštěné brány Šemík ,ale trefil při tom nohu vracejícího se hráče domácích.  Světlá se na místním "pažitu" snažila kombinovat, což nebyl vůbec jednoduchý úkol, přesto měla převahu i náznaky šancí. Domácí hráli výrazně jednoduššeji a slavili jako první. Johanides a Motejlem nechali domácímu kapitánovi dost času ve vápně, ten si s  nimi pohrál a bylo to 1:0. To běžela cca polovina prvního poločasu. Naštěstí se za nekolik minut podařilo vyrovnat. Míč po ose Muzikář-Šmíd doputoval k Šemíkovi,který se tentokrát nemýlil - 1:1. Jenže krátce před přestávkou se domácím opět podařilo dostat do vedení, v situaci zavánějící ofsajdem přestala hrát hostující obrana i brankář a domácí hráč to měl jednoduché - 2:1. Nutno uznat, že gól byl zřejmě regulérní a ofsajd se pískat skutečně neměl. Do druhé půle nastoupila Světlá  se snahou výsledek korigovat a povedlo se to poměrně záhy. Na 2:2 srovnal Jelínek, který využil zpětnou přihrávku od Šmída. V 60. minutě přišel problém. Motejl po zavahání sudích, kdy nechali hrát v evidentním ofsajdu 3 domácí hráče musel na hranici vápna zatáhnout za "záchranou brzdu" a šel pod sprchy. V té chvíli již některým světelským (hlavně těm účastníkům oslavy) docházel "oves" a nevypadalo to dobře.  V 70 min. se však Světlé podařil rychlý brejk , který v rohu vápna ukončil domácí gólman vypíchnutí míčem do autu. Šemík rychle vhodil aut až před bránu, kde vracející se a rozhozený gólman nestačil na Šmída a ten hlavou poslal Světlou do vedení - 2:3. Pak to byl do konce utkání tvrdý boj a hosté hlavně díky rozchytanému Janotovi výsledek uhájili.