ŽK: 4:5

ČK: 2:1 (70. Holenda, 90. Němec – 29. Pecha)

Diváci: 150

Sestava Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Alenka, Němec – Štěpánek, Štěpán, Huňáček (28. Sadský), Pohan – Tůma, Holoubek ( 73. Pohan); Světlá: Adamec – Císař, Pecha, Valenta, Náděje – Čuřík, Pohnětal, Rezek, Dvořák – Křikava, Štros (86. Šemík).

Další vyhecovaný mač čekal na Světeláky tentokrát ve Speřicích. Kde to byl doslova nekompromisní emočně vypjatý boj o body. Opět se na tom významně podíleli sudí a to jak hlavní arbitr Fabeš, tak i silně pomezní Masopust. Od začátku nezvládali nápor a předváděli trestuhodné chyby, první půli pouze na jednu stranu. V 18. minutě po gólu hostů byl odmáván podivuhodný ofsajd, když jako poslední hráč domácích stál na brankové čáře a Štros dorážel, ale to bylo to nejmenší z toho, co se dělo později. Ve 20. minutě domácí Štěpán precizně přihrál pod sebe na dobíhajícího Holoubka, ale Adamec jeho střelu zneškodnil. Ve 28. minutě šel do tvrdého souboje Štros s Huňáčkem a pro právě druhého zmiňovaného byla přivolána sanitka. Ve 29. minutě se Pecha trestuhodně zastal Rezka, když neunesl nespravedlivost a musel se jít předčasně vykoupat. I když právě Holenda, do kterého Pecha strčil, oplácel jako první a červenou si zasloužil rovněž. Následně si hosté vysloužili další dvě nesmyslené karty. Nejprve sudí obrátili jasný roh hostů na aut a Pohnětal byl potrestán za „pravdu“ a poté Štros za údajný faul. Ve 46. minutě po trestném kopu Císaře, hlavičkoval na kasu Čuřík. Po bezpočtu právem udělených nadávek nejen od diváků se sudí na druhý poločas trošku srovnali. V 50. minutě Císařův trestňák na zadní tyč hlavičkoval Křikava do tyčky. V 55. minutě Rezek přihrál pod sebe a Pohnětal z první levačkou vyslal dělovku na Brzoně, ten se ale vyznamenal a jeho střelu vyrazil. Posléze Valenta mířil nebezpečně z půlky na zadní tyč domácích, kde hlavičku Křikavy Brzoň vyrazil na Štrose, ale ten šanci nevyužil. O pět minut později po výkopu Adamce na vápno hostů, Křikava smolně přeloboval kasu. V 70. minutě si vykoledoval odchod do kabin domácí Holenda. A hned na to nastolil rozhodující úder Křikava na 0:1!  Domácí poté vystřídali svého nejlepšího a nejproduktivnějšího hráče Holoubka, který Světlé činil největší potíže, ale Adamec si s ním poradil a připsal si na své konto další nulu. V 90. minutě se uvolnil sám po lajně Čuřík, Němec zasáhl nedovoleným zákrokem a byl právem potrestán rudou. Po neuvěřitelných nervech si Světlá nakonec odvezla domů tři další vybojované body.