Trapný poločas, ale body jsou opět doma!

publikováno 12.11.2012 (aktualizováno 09.12.2012)

SVĚTLÁ A – VĚŽNICE 2:1 (1:0)

Góly: 42. Křikava, 82. Štros – 76. Havlíček

Rozhodčí: Staněk

Sestava Světlá: Adamec – Císař, Valenta, Náděje, Dvořák – Rezek, Čuřík (69. Karel), Pohnětal, Jelínek – Křikava, Štros (88. Šemík); Věžnice: Šrámek – Milan Chalupník, Kunc, Prokeš, Fikejz – Kölbl, Havlíček, Staněk (83. Fereje), Šejstal – Marek Chalupník, Bahounek.

Poslední zápas podzimního kola se Světeláci moc nepředvedli. Hlavně první půle odpovídala dušičkovému počasí a kluci byli jak leklé ryby bez známek emocí, motivace a všeho, co k fotbalu prostě patří. Ale na to už se historie neptá, důležité jsou body! Ke slovu se dostali jako první hosté v 11. minutě po centru Staňka, osamocený Prokeš ve vápně trefil tyč. Potom lze napsat jen pár(so)(so)(so)pro diváky zrovna ne oku lahodící fotbal. Až ve 42. minutě se prolomila trapnost Světlé. Když se po Císařovým centru prosadil hlavou Křikava 1:0! Minutu před koncem půle vyslal Náděje trestný kop na Rezka a jeho nebezpečnou hlavičku, stačili hosté zarazit na brankové čáře. Po vyčinění v kabině se domácí do druhého poločasu trošku probrali a začali si postupně vytvářet šance. Zato hosté výrazně polevili na důrazu. V 64. minutě Šrámek perfektně vytáhl těžkou střelu Rezka z velkého vápna. V 76. minutě rozehráli hosté rychle z půle, ne zrovna podle pravidel, přímí kop a než se stačili domácí vzpamatovat, vyrážel Adamec první pokus, ale následný druhý úder Havlíčka, znamenal srovnání skóre 1:1! Jenže Světeláci zabrali ve správnou chvíli a v 83. minutě je Štros dostal opět do vedení 2:1, které si udrželi! Takže teď už zbývá jen poděkovat všem věrným fanouškům a popřát borcům vydařenou rozlučku(B), samozřejmě i celou zimní přípravu a co nejlepší vstup do jarní sezóny, tak aby se ten jedenácti bodový náskok nadále držel!