Góly: 74. Benda, 92. Dvořák (vlastní) – 74. Jelínek, 85. Rezek
ŽK 3 : 4
Diváci: 80

Sestava Pelhřimov: Dvořák – Čmucha, Máca, Duchan, Sládok – Benda, Zabloudil (73. Hovorka), Bartoň (79. Papež), Starý – Vlach, Hurda
Sestava Světlá: Adamec – Císař, Valenta, Náděje, Dvořák – Čuřík P. (88. Čuřík V.), Rezek, Pohnětal, Jelínek – Bárta, Štros (87. Vodička)

Po debaklovém utkání s Herálcem, narazili Světeláci na posílený Pelhřimov. I přesto si ale v úvodu utkání vytvořili převahu a první čtvrthodinu nedali domácím šanci. Hned v 7. minutě z rohu Nádějeho, Štros hlavičkoval těsně nad. Následně Císař z trestného kopu prověřil Dvořáka. Po dvaceti minutách hry se dostali ke slovu domácí. A to se tentokrát vyznamenal Adamec, když vytáhl těžkou střelu Vlacha z úhlu vápna. Ve 23. minutě Hurda vyslal ulicí na kasu osamoceného Čmuchu, ale ten střelou na zadní tyč lehce minul. O tři minuty později Císařovu dělovku z velkého vápna, vyrazil mrštný Dvořák na roh. Brankou nebyla ceněna ani akce Bárta, Štros a zakončující Císař gólmana opět nepřekvapil, do kabin se šlo tedy s bezgólovým skóre. Do druhého dějství aktivita hostů opadla a domácí hrozili brankou. Do 74. minuty se jejich pokusy dařilo Adamcovi likvidovat. Ale Hurda zpětnou přihrávkou pod sebe našel Bendu a ten umístěnou střelou k levé tyči, nedal Adamcovi šanci 1:0. Poté hosté promarnili dvě tutovky. Nejprve Štros minul kasu a posléze Rezkovu střelu z gólové pozice, vytáhl Dvořák nohou na roh. A ten se stal osudným, Nádějeho ho vyslal nebezpečně na bránu, kde byl připravený Jelínek a dorážel na 1:1. V 82. minutě vylapal Adamec střelu Vlacha z velkého vápna. Do vedení se dostala Světlá v 85. minutě. Z trestného kopu Nádějeho se prosadil Rezek 1:2! Obrovskou euforii hostů překazila 92. minuta. Pohnětal na půlce fauloval a trestného kopu se ujal, nejlíp jak mohl, gólman Dvořák a stoper Valenta si vybral smolnou chvilku, když balón hlavou razítkoval do vlastní kasy 2:2! Dělbou bodů byl zakončen vyhecovaný a bojovný mač do posledních minut.