Góly: 74. Valenta, 78. Pohnětal – 15 Brož

ŽK: 2:2

ČK: 0:1 (85. Brož)

Diváci: 200

Sestava Světlá: Adamec – Císař, Valenta, Náděje, Dvořák – Čuřík (55. Machala), Rezek, Pohnětal, Jelínek – Křikava (89. Vodička), Štros (85. Bárta); Sestava Bedřichov: Stýblo - Špendlíček, Tůma, Brož, Lapeš - Mašek D., Lacina, Škoda, Mašek P. - Kolman, Paulík

Bedřichov, celek z předposledního místa tabulky se na Světeláky vytáhl svou bojovností a důrazností. A v páté minutě se dostal ke slovu. Adamec fauloval ve vápně a penalty se ujal Mašek Petr, ale trefil pouze tyč. Gólu se přece jen dočkali hosté jako první a to v 15. minutě. Stýblo vykopl balón až na Brože do lajny, ten si poradil nejprve s Císařem a poté i s Adamcem, když s přehledem vsítil na 0:1. První půli jakoby na domácí spadla deka a nedařilo se jim. Vyrovnání přišlo až v 74. minutě. Císař nacentroval do vápna na Valentu a ten hlavou skóroval na 1:1! O tři minuty později z centru Nádějeho, se zkoušel prosadit Rezek. Stýblo byl ve střehu, jeho střelu vyrazil a dobíhající Pohnětal dorážel na 2:1! Čtyři minuty před koncem pojistil výhru Adamec, když vychytal závar hostů ve vápně a vyrazil pokus Maška.