Góly: 3. Teplan, 84. Krejdl – 26. Křikava, 32. Rezek, 71. Jelínek

Rozhodčí: Jílek

ŽK: 2:1

Diváci: 200

Sestava  H. Brod B: Koudelka – Molák, Halamka, Krejdl, Mazánek (46. Koblížek) – Polívka (36. Nechvátal), Udržal, Hübner – Zimprich, Mišta. Světlá A: Adamec – Dvořák, Náděje, Valenta, Císař - Machala (82. Vodička), Rezek, Pohnětal, Jelínek - Křikava, Štros (81. Čuřík)

Úvodní minuty derby se hostům nevydařily. Hned ve třetí minutě si ve středu pole špatně rozebrali hráče a osamocený Hübner dával přesnou přihrávku do běhu Teplanovi, který s přehledem skóroval 1:0. Ve 24. minutě zakončení Štrose Koudelka vyrazil a Valenta mířil zpětně na zadní tyč, ale marně. Světlé se podařilo vyrovnat o minutu déle. Císařův roh byl bezchybný a Křikava hlavou vsítil na 1:1! Důležitý gól do kabin připsal ve 32. minutě Rezek, ránou ze šestnáctky pod víko, nedal Koudelkovi šanci 1:2. Posléze opět z rohu Císaře, trefil Valenta tyč. První půli hosté nepředváděli fotbal zrovna podle svých představ, ale vedení si drželi za každou cenu. V 50. minutě z gólové pozice, mířil nad kasu Mišta. Výkonnost Světlé se oproti prvnímu poločasu zlepšila a v 71. minutě přišla odměna. Výborně hrající Jelínek z chumlu ve vápně zaslouženě dorážel na 3:1. A v 80. minutě si mohl připsat i asistenci, kdyby Štros trestuhodně nezahodil tutovku. Poté radost z gólu sebral Křikava Machalovi, když byl v nesprávný okamžik na nesprávném místě a Machala mohl zakončovat do prázdný. Domácí bojovali do posledních minut. V 84. minutě navýšil skóre nepohlídaný Krejdl. I přes snahu Brodu se Světlé podařily odvést domů tři body.