Hl. rozhodčí: Stratený

ŽK: 2:1

Diváci: 100

Sestava Třešť: Bachman - Trnka, Pěnička, Mareš, Gutwald - Chalupský, Soutor (72. Petráš), Sedláček (58. Rod), Kodys - Krejčí, Veselý; Sestava Světlá: Adamec – Dvořák, Náděje, Valenta (58. Vodička), Císař - Machala, Rezek, Pohnětal, Jelínek (75. Pecha) - Křikava, Štros

Hosté vstoupili do utkání aktivněji a první půle probíhala převážně v jejich tažení. V 11. minutě  Štros přihrávkou pod sebe našel ve vápně Machalu, ten ale opěrkou kasu přestřelil. Poté se dostal ke slovu Pohnětal po centru Štrose do vápna, vyzkoušel postřeh Bachmana, který správně zareagoval a jeho pokus vyrazil. V 19. minutě úřadoval Valenta, když po přesném rohu Nádějeho poslal, hlavou do šibenice, Světlou do vedení. Asistenci si připsal na své konto i Adamec. Jeho výkop směřoval do vápna domácích, kde se ho Veselý snažil hlavou prodloužit za sebe na Bachmana, ale nepřesně. A pohotový Křikava zprvní přeloboval gólmana. Ve druhém dějství hosté za stavu 0:2 polevili a spoléhali na brejky.  V 60. minutě  Machala po samostatné akci našel na hranici malého vápna Křikavu, jeho koncovka byla tentokrát bez efektu. Třešť dala o sobě párkrát vědět, nejprve Mareš mířil nad a skóre nenavýšil ani Krejčí. Adamec po pár následných závarech domácích ve vápně si zajistil další nulu. Minutu před koncem Bachman vyrazil nebezpečnou střelu Machali a i zpětnou dělovku Vodičky zneškodnil.