Světlá B - Lipnice  5:0 (2:0)

Góly:  Bárta 3, Frolka, Čuřík

Průběh:  1:0, 2:0,3:0,4:0,5:0

Sestava:   Janota - Vaňkát,Motejl,Kroužek,Petrus - Muzikář,Frolka,Vodička,Čuřík - Šmíd ,Bárta

Lipnice nepřijela v nejsilnější sestavě, na druhou stranu to nijak nesnižuje víceméně bezchybný výkon domácích. Světlá se do soupeře zakousla od začátku a prvních 25 minut vůbec nepustila soupeře přes půlku. Na hostující bránu se valil útok za útokem,ale "pevnost" zatím držela. Tlak zakončil průnikem Čuřík, který na vápně viděl Bártu a ten se nemýlil - 1:0. Pak se přece jen Lipnice začala osmělovat, ale k významnějším akcím se nedostala. Naopak domácím, kteří zvolnili a evidentně si "brali oddychový čas" , se ve 35. min. podařilo se štěstím zvýšit - odražený míč se na vápně dostal k Frolkovi, ten ho poměrně lehkou ránou poslal na bránu,ale tam ho těsně před brankářem tečoval hostující obránce a bylo to 2:0. Lipnice v té chvíli otevřela hru úplně, což bylo voda na světelský mlýn. Jenže nejdříve se neprosadil v brejku Bárta po přihrávce Šmída, když dvakrát zaškobrtnul a k bráně ani nedoběhl. A pak měl dva nebezpečné průniky ze strany Čuřík ,ale ani jeden neskončil ani střelou ani povedeným centrem či přihrávkou.

Do druhé půlky hosté přeskupili sestavu a začali tlakem. Jenže opět z toho žádná zásadní šance nebyla a tak jim domácí zasadili rozhodující zásah. Čuřík v pěkném sólu skoro od půli hřiště obešel 3 protihráče a podél gólmana poslal míč na 3:0. To běžela asi 60 min. O chvíli později se pak prošel do vápna s míčem Bárta a poslal domácí do vedení 4:0. V dalších minutách pak ještě zaúřadoval sudí, který trochu přísně písknul na hosty z Lipnice penaltu (asi nebyla...) a k ní se postavil opět Bárta a poslal míč do šibenice - 5:0 . Tím zároveň zkompletoval svůj hattrick. Do konce zápasu zbývalo 10 minut, které se odehrály z povinnosti a nic zásadního se již na hřišti nestalo. Světlá tak pokračuje v dobrých jarních výsledcích. Doufejme, že to dlouho vydrží.....