Góly: 9., 61. a 65. Dvořák, 40. a 74. Houška – 20. Čuřík, 78. Křikava

Rozhodčí: Denev

ŽK: 2:1

Diváci: 250

Sestava Světlá: Adamec – Dvořák, Náděje (72.Muzikář), Valenta, Císař - Machala, Čuřík, Rezek, Jelínek (70.Vodička) - Křikava, Štros (63.Bárta)

První jarní prohra čekala na Světeláky v Kamenici. Domácí se svým vychytaným ofsajd systémem si na Světlou pořádně došlápli a debaklem jim pokazili radost z postupových oslav. Světeleská defenzivní činnost byla propadák a útočná řada nedokázala podržet balón, nevyužila dostatečně pro gólmana špatný terén a zakončení na kasu bylo minimum. Hned v 9. minutě přišel úder ze strany domácích. Dvořák se vytáhl do vápna a s přesností skóroval 1:0. Hosté ale na to dokázali odpovědět. Ve 20. minutě našel Císař nabíhajícího Čuříka a ten umístěnou střelou nastolil srovnání skóre 1:1. Posléze opět po centru Císaře, trefil Křikava hlavou pouze břevno. O deset minut déle Adamec vytáhl razantní střelu Dvořáka na roh. Ale v zápětí pohořela opět defenziva hostů, Hadače střelu Adamec vyrazil, ale dobíhající Houška pohotově dorážel na 2:1. Po výměně stran se průběh hry nezměnil. Hosté se dále trápili s ofsajdy a obranou fází a domácí si vedení zuby nehty drželi. V 61. dvojice Hadač, Dvořák vyšachovali beky a druhý zmiňovaný vsítil na 3:1. Následně nabuzený Dvořák pokořil Světlou znovu a zpečetil si tím svůj hattrick. A v 74. minutě debaklem potvrdil výhru Kamenice Hadač. Křikava se zmohl v 78. minutě a ránou k tyči trošku upravil konečný výsledek na 5:2. Kamanice se prezentovala jako dobře bránící mužstvo a výhrou s první neohroženou Světlou tak oslavovali děkovačkou divákům.