Góly: 1. Stehlík, 45. A. Dáňa – 3. P. Čuřík, 14. Křikava, 52. Jelínek

Rozhodčí: Fabeš

ŽK: 1:3

Diváci: 50

Sestava Štoky: Uhlíř – Miksa, Kunc, Havel, Stehlík – Kubík, A. Dáňa, J. Dáňa, P. Vodička (61. Kubát) – Žila, Lóži; Sestava Světlá: Adamec – Dvořák, Náděje, Pohnětal, Císař - Machala(76. Vodička), Čuřík, Rezek, Jelínek - Křikava, Štros(88. Čuřík)

Po bujarých oslavách postupu Světlé do kraje následoval mač ve Štokách. Nevyzpytatelný soupeř si hned v první minutě vyprodukoval roh. Žila ho směřoval na zadní tyč, kde byl připravený Stehlík a hlavičkou poslal Štoky do vedení 1:0. Ale Světlá zpětně reagovala. Čuřík nekompromisně z velkého vápna ránou po zemi k tyči, vyrovnal skóre 1:1. A po čtvrt hodině hry, našel Náděje ve vápně domácích Křikavu, který si z obránců Štoků udělal doslova kužele, projel si slalom a celou samostatnou akci završil gólem na 1:2. Ve 27. minutě po přímém kopu Nádějeho, vytáhl Uhlíř Křikavy hlavičku na roh. O deset minut později se Uhlíř předvedl znovu. Čuříka centr hlavičkoval do šibenice Štros, ale gólman Štoků se vymrštil a reflexivním zákrokem vyrazil balón na roh. Hosté si v poslední minutě trestuhodně nechali dát branku do kabin. Adamec vyrazil centr Ložiho na osamoceného Dáňu a ten pohotově dorážel na 2:2. Po výměně stran se Světlá v 52. minutě opět ujala vedení. Dvojice Štros - Jelínek kombinací na jeden dotek přelstili obranu domácích a druhý zmiňovaný vsítil na 2:3. V 60. minutě z centru Jelínka, byla hlavička osamoceného Křikavy tentokrát bez efektu. Posléze se zkoušel prosadit Čuřík ránou nad břevno. A poslední akci měl čtyři minuty před koncem znovu Křikava kasu ale přestřelil. Štoky si více šancí než těch gólových nevytvořili a tak si Světlá odvezla tři body.