Góly: 16. Pohnětal, 25. a 59. Křikava – 8. a 40. Novotný, 33. Pátek, 37. Klimeš

Rozhodčí: Sláma

ŽK: 4:1

Diváci: 350

Sestava Světlá: Janota – Rezek, Valenta, Náděje (56. Bárta), Dvořák (46.Čuřík) – Vodička, Pohnětal, Kafka, Machala – Křikava, Štros. Ždírec: Veselý – Plíšek, Klupka, Štukhejl (91. Matějka), Kysilko – Čalkovský, Kolouch, Klimeš (85. Pazderka), Pátek (79. Dvořák) – Smejkal, Novotný.

Asi těžko mohl někdo předpokládal tolik gólů v mači Světlé se Ždírcem. Ale Světlá po špatném bránění a chybách v přechodné části si čtyři góly dala takřka sama. Ždírec začal aktivněji a trochu se štěstím padla první branka. Dvořák neuhlídal Novotného a ten přímo z rohu nepovedeným centrem zatočil balón na Janotu, který ho chtěl vytečovat nad, ale srazil si ho za záda 0:1. V 16. minutě se po asistenci Rezka, podařilo Pohnětalovi střelou z úhlu vyrovnat 1:1. Posléze nebezpečný roh Čalkovského, hlavičkoval Klupka nad. Ve 25. minutě po Nádějeho trestném kopu se spoluprácí Štrose, poslal Křikava hlavou Světlou do vedení 2:1! Euforie z vedení domácím netrvala dlouho. Ve 33. minutě úplně osamocený Čalkovský vyslal s přehledem do vápna Pátka a ten nasadil bezmocnému Janotovi jesle 2:2. Ve 37. minutě dostali spoluhráči Janotu opět do úzkých. A jeho nepodařený výkop mířil na Klimeše, který zpětnou střelou vrátil Ždírci vedoucí pozici 2:3. Další zbytečnou branku inkasovali domácí, když se dostal ke slovu opět nepohlídaný Novotný a umístěnou střelou k tyči, nedal Janotovi šanci 2:4. Takže v ani ne pouhých deseti minutách Světlá vlastní chybou dostala tři góly. Ve druhém dějství hosté polevili a spoléhali na brejky. Toho Světlá využila a upravila skóre na 3:4. V 59. minutě si připsal asistenci vystřídaný Bárta. Balónem za obranu našel Křikavu. Gólman Veselý pozdě zareagoval a Křikava se nemýlil 3:4! Domácí se ještě zmohli na pár gólových příležitostí, ale Ždírec si tři body pohlídal.