Góly: 10. Buďa, 46. Šplíchal - 19. Kafka (PK)

Hl. rozhodčí: Straka, Del: Šoural

ŽK: 3:4

ČK: 91. Pecha

Sestava Budějovice: Jelínek - Buďa, Toman, Procházka, Kopeček - Veselý, Škoda, Pařízek (86. Šťastný), Dušek (75. Svoboda) - Šplíchal, Stehlík (81. Kabashaj (90. Benda)). Světlá: Janota - Vodička, Valenta, Náděje, Machala - Rezek, Pohnětal, Kafka, Čuřík (46.Dvořák) - Štros (84.Pecha).

První desetiminutovka patřila Světlé. Vyprodukovali si hned pět rohů, ale hlavičkující Valenta mířil pouze nad. A poté nečekaně bek domácích Buďa, zakončoval střelou z třiceti metrů a domácí se hned ujali vedoucí pozice 1:0. Devatenáctá minuta přinesla faul na Rezka ve vápně a Kafka se z penalty nemýlil 1:1. Minutu nato mohli domácí opět skórovat, Šplíchala nebezpečná střela z první těsně minula tyč Janotovy branky. Ve 44. minutě Kafka pěknou kolmicí našel nabíhajícího Křikavu, ale Jelínek jeho pokus zneškodnil. Po výměně stran trestuhodně hosté, hned v první minutě, inkasovali další nesmyslnou branku. Domácí využili závaru a nedorozumění před kasou hostů a Šplíchal dorážel na 2:1. Druhá branka Světlou položila a dalších dvacet minut se hledala. Posledních patnáct minut měli Světeláci více ze hry, ale jejich snažení končilo nedotaženými akcemi a nebo si s nimi poradil gólman Jelínek. Největší gólovou příležitost druhé půle měl v 87. minutě Rezek, když mu perfektně přihrál  do vápna vystřídaný Pecha. Jeho zakončení na zadní tyč bylo bez efektu. Zcela zbytečnou červenou kartu dostal v poslední minutě nastavení právě Pecha, za přerušení hry na půlce. A bylo doslova vymalováno.