Góly: 23. Pohnětal, 49. Křikava, 57. Štros - 56., 73. Kalay

ŽK: 2:2

ČK: 1:1 (46. Valenta - 72. Novotný)

Diváci: 350

Sestava Světlá: Janota - Císař, Valenta, Náděje, Machala - Rezek, Pohnětal, Kafka, Vodička (88.Dvořák) - Štros (81. Čuřík), Křikava. Jaroměřice: Chalupa - Karásek D.(76. Melán), Karásek M., Kopeček, Kalay - Neumann, Novotný, Pekárek, Karásek Z. (35. Urbánek) - Křivánek M., Brabenec.

Světlá ukořistila první výhru. Domácí byli v průběhu utkání aktivnější, vytvořili si hned několik gólových příležitostí, zato Jaroměřice první půli dá se říct žádnou. Ve 13. minutě našel Pohnětal Křikavu, ale ten šanci promarnil. O deset minut později se Světlá mohla radovat z prvního gólu. Štros nacentroval do malého vápna na Křikavu, jeho pokus odrazem skončil u dobíhajícího Pohnětala, který bez váhání z první skóroval 1:0. Po půl hodině hry se zkoušel prosadit Kafka z velkého vápna. Chalupa reflexivně jeho střelu do šibenice vyrazil na roh. Po rohu Nádějeho, orazítkoval Valenta hlavou tyč. A to byla v jeho podání poslední akce. Po výměně stran, chtěl překazit bejk hostů a vysloužil si za to přímo červenou kartu. Minutu poté Kopeček nebezpečně střílel z voleje nad kasu. Posléze Kafka vybídl krásně do ulice Křikavu. První jeho snahu Chalupa vyrazil a až na druhý pokus se Křikava prosadil 2:0. V 56. minutě se dostali ke slovu hosté a Kalay hlavou vsítil na 2:1. Světlá na to hned zareagovala pojistným gólem. Machala precizním centrem našel ve vápně hostů Štrose, který završil akci brankou na 3:1. V 65. minutě utažený centr Štrose, hlavičkoval Křikava vedle. Poté se skóre červených karet vyrovnalo. Kapitán hostů Novotný se za oplácení na Machalu šel předčasně vysprchovat. Minutu nato trestuhodně Janota vyběhl, Kalay mu z pozice jeden na jednoho udělal kličku a z úhlu upravil výsledek na konečných 3:2! Posledních čtvrt hodiny měla Světlá problémy, udržet tři body. Výsledek se naštěstí nezměnil a domácí tak zaslouženě mohli slavit první podzimní výhru!