Góly: 84. Pokorný - 45. Křikava, 48. Štros

Hl. rozhodčí: Brychta, Del.: Bajer

ŽK: 1:1

Sestava Světlá: Zimola - Císař, Pohnětal, Náděje, Machala - Rezek, Čuřík (60. Dvořák), Kafka, Vodička - Štros (89. Muzikář), Křikava.

V Bíteši se v úvodních minutách Světeláci snažili sžít s těžkým terénem a ze začátku byli rozpačití, ale během následujících minut si vytvořili převahu. V 10. minutě Rezek mířil střelou z voleje vedle. O deset minut déle se po Machalově rohu, dostal do příležitosti Pohnětal, Šula jeho pokus vyrazil na roh. Domácí byli takřka bez šance až ve 34. minutě zahodili tutovku. Stoper Pohnětal zachyboval, Pokorný se dostal sám před Zimolu a přestřelil kasu. Před koncem půle ještě Rezek z dorážky trefil spoluhráče Štrose na brankové čáře. V zápětí se přece jen hostům podařilo skórovat. Jako první, rozvlnil síť Křikava z ukázkové akce. Kdy finální přihrávku dával Rezek z úhlu pod sebe na penaltu a dobíhající Křikava poslal Světlou do vedení 0:1. Ve druhém dějství domácí působili dál odevzdaně a Světlá se drala za dalším gólem. Ve 48. minutě Pohnětal vyslal ideální dlouhý centr na Štrose. Ten šel do souboje s Pelánem, Šula chtěl balón vyrazit, ale Štrosovi se ho podařilo protlačit kolenem do brány 0:2! V 70. minutě Nádějeho trestný kop, hlavičkoval nebezpečně na bránu Dvořák, ale pohotový Šula zasáhl v pravý okamžik. Což byla poslední gólová příležitost hostů. V 84. minutě se v závaru ve vápně hostů nejlíp orientoval Pokorný a dorážel pod víko na 1:2! Domácí ožili a nastal boj o body. V 89. minutě Pohlova utažená křižná střela minula tyč. Přes krušnou poslední desetiminutovku si Světlá podržela tři zlaté a cenné body z venku.