Góly:4. Křikava, 6. Pohnětal – 77. Kořínek, 78. Dýnek

Rozhodčí: Dlouhý

ŽK: 5:2

Diváci: 300

Světlá: Zimola – Císař, Valenta, Náděje, Dvořák - Rezek, Pohnětal, Čuřík, Machala (70. Vodička) – Křikava, Štros. Žirovnice:Trepka – Kuš, Poul, Kořínek – Staněk (68. Grausan), Kubík, Hruška T. (58. Kněžínek), Houška P., Vilínek – Dýnek, Rozporka (34. Pokorný).

První půle proběhla v režii domácích a úvod si ani lépe představit nemohli. Hned ve  4.minutě se v závaru před brankou prosadil Křikava 1:0. A za další dvě minuty Pohnětal vyslal Křikavu, Trepka jeho střelu vyrazil a Pohnětal dorážel zpětně do prázdný 2:0. Po půl hodině hry, Křikava z centru Rezka, hlavičkoval vedle tyčky. Druhou půli ale na domácí spadla deka a koledovali si o branku. V 58. minutě Rezek mířil opěrkou nad. V 77. minutě Grausana centr, Kořínek hlavou vsítil na 2:1. A v následné minutě hosté vyrovnali utaženou křižnou střelou Dýnka. V posledních minutách mohli změnit skóre oba celky. Nejprve Kněžínek vybídl Kořínka, ten ale tutovku neproměnil. A poté v chumlu ve vápně hostů skončila dorážka Křikavy na brankové čáře, kdy obrana na poslední chvíli zabránila gólu. Takže definitivní výsledek skončil dělbou bodů.