Góly: 17. Padrnos, 25.(PK), 46. Szabó, 52. Reiterman, 73. Morkus - 83. Křikava

Rozhodčí: Tesař

Diváci: 200

Sestava Polná: Koubek - Zamazal,Tržil,Reiterman,Barák - Fišer,Rychtecký,Brnický (86. P.Matějíček),Morkus - Szabó (67.Lacina),Padrnos (77.Slezák). Světlá: Janota - Císař, Valenta, Náděje, Dvořák - Rezek, Pohnětal, Kafka, Machala (Vodička) - Štros (Čuřík)

Světlá jela do Stáje upozorněna od kolegů ze soutěže i z vlastních zkušeností, že se tam nehraje dobře, jednak kvůli hřišti, které nemá ani potřebné rozměry a jednak kvůli hernímu stylu domácích. I přesto si hned v úvodních minutách vytvořili převahu, která jim vydržela celou první půli. Ale co se v prvním dějství odehrálo, viděli všichni a ti, co jsou soudní, tak uznají, že hlavní arbitr absolutně nezvládal dění na hřišti. A to co se dělo, že hráči předváděli jeden faul za druhým, mezi diváky i hráči panovaly urážky, tak to má na svědomí právě on. Nezvládal situaci a působil výrazně proti Světlé. Ve 4. minutě Císař ideálně nacentroval na Štrose, ale jeho hlavičku Koubek vyrazil. Posléze dělovka Pohnětala z velkého vápna skončila na rohu. A v 10. minutě Nádějeho roh, vyrazil hráč domácích rukou z vlastní branky, ale sudí, který stál přímo v dění, nereagoval. Ve 20. minutě po akci hostů, vysunul Brtnický do brejku Padrnose, Světeláci nepřerušili na půlce hru a inkasovali lacině branku 1:0. Ve 24. minutě unikl opět z brejku Barák, dostal se do vápna hostů, kde se šikovně zamotal mezi tři beky, padl k zemi a rozhodčího verdikt byla penalta, kterou proměnil Szabó 2:0. V té samé minutě, střela Machaly z velkého vápna, minula tyč. A hned po rozehrávce domácích, byl nedovoleným zákrokem sražen ve vápně. Ale penaltou byli potrestáni pouze hosté! Není divu, že diváci šíleli, kdo by na to měl nervy. V zápětí Pohnětal trefil spojnici a Rezkovu dorážku Koubek vyrazil. Ve 33. minutě zasahoval na poslední chvíli skluzem Dvořák, po střele Szabóa. Před odchodem do kabin, Barák nakopl do břicha Štrose, krerý dopadal na zem, takže měl být potrestán jasnou červenou, ovšem ani ta nebyla k vidění. A to že si domácí stěžovali právě na Štrose, i když byl několikrát faulován, vypovídá za vše. Když ještě před zahájením hry na něj pokřikovali do grázla z hokeje, co nemá v soutěži, co dělat a navádění sudího, aby ho ihned vyloučil apod., se právě označuje za nesportovní chování. Když leží ve vápně bez dechu a ostatní mu nadávají do simulantů (slabé slovo), tak i to je trošku přetažené za vlasy. Další pokřiky z pole hráčů, že za ty léta jsme se nezměnili a jenom brečíme a ztěžujeme si, posměšky a trapná gesta střídajících hráčů, je opět nesportovní chování a tak by jsme mohli pokračovat dále. Tak jak dramaticky proběhla první půle, ve druhé už se takřka o nic nejednalo. Vynervovaní a naštvaní Světeláci vstoupili do druhé půle chybou Valenty. Který jako poslední stoper ztratil balón a Szabó nedal Janotovi šanci 3:0. Domácí přidali ještě dvě branky, nejprve se prosadil Reiterman a v 73. minutě se krásně trefil do šibenice Morkus 5:0. Světlá si i tak vytvořila v posledních minutách šance. Ale skóroval pouze Křikava v 83. minutě. Hosté jeli ze Stáje znechucení fotbalem, bohužel né jen kvůli inkasovaným brankám. Výsledek totiž nevypovídá předvedené hře. Sice se na to, kdo byl lepší nehraje, ale to že byl sudí jako 12. hráč domácích, je trošku smutné.