Góly: 36. Doubravský

ŽK: 4:4

ČK: 1:0 (73.Pernica)

Sestava Světlá: Zimola - Rezek, Pohnětal, Náděje, Dvořák (Valenta) - Vodička, Kafka, Čuřík, Machala - Štros, Křikava.

Sobotní škaredé a pro fotbal nevhodné počasí v Náměšti se shodovalo i s předvedenými výkony. Už jen to, že rozhodla jedna branka, značí nezáživný fotbal. První půli měli více ze hry domácí a vytvořili si gólové šance. V 10. minutě vyrážel Zimola na roh střelu Chládka. Po půl hodině hry zakončení Rubáka minulo tyč. Posléze Zimola vychytal příležitost Doubravského, který se ocitl sám před kasou. Ale o tři minuty déle skóroval právě Doubravský, na jeho trestný kop z třiceti metrů gólman nedosáhl 1:0. Před koncem půle ještě Rubák z malého vápna přestřelil. Po výměně stran Prokešův roh, hlavičkoval nebezpečně Rubák, ale s tečí Nádějeho orazítkoval pouze tyč. Hra se vcelku vyrovnala a pokračovalo se spíše ve středu hřiště. Až v 64. minutě Durajka trefil břevno. Podařilo se to i Homolovi dvacet minut před koncem napálil spojnici. Z fotbalových momentů to bylo vše. Hosté další gól neinkasovali, ale po nedotažených akcích se jim skórovat nepodařilo.