Góly: 4., 8., 34. Křikava, 21. Machala, 37. Císař, 63. Valenta - 10. Kotrba

Hl. Rozhodčí: Fabeš, Del. Polodna

ŽK: 4:5

Sestava Světlá: Zimola - Císař (79. Vodička), Pohnětal, Valenta, Machala - Rezek, Kafka, Čuřík (81. Karel), Dvořák - Štros (77. Bárta), Křikava. Okříšky: Fiala - Jančok (33. Široký), Brabenec, Voda, Dubský - Dočekal, Rampír (83. Ryšavý), Dočkal (79. Večeřa), Jůza - Řezáč, Kotrba.

Světlá si napravila reputaci po Náměšti debaklem s Okříškami. Domácí se dostali do vedení už ve 4. minutě. Císař vyslal do lajny Rezka, ten s přehledem nacentroval před kasu a Křikava hlavou otevřel skóre 1:0. Další úder Světeláku přišel o čtyři minuty déle. S asistencí Kafky, Křikava vsítil na 2:0. Hosté ale v krátkém sledu dokázali odpovědět. Dubského roh, zúročil nejlepší hráč hostů Kotrba 2:1. Po inkasovaném gólu, se hra vyrovnala, než Světeláci přidali další branku. Ve 21. minutě Machaly trestný kop z dálky s tečí hostů skončil za zády gólmana Fialy 3:1. Zbylý čas probíhal už převážně pod taktovkou domácích. Ve 34. minutě Štros ve vápně vyšachoval tři zadáky a přihrál nabíhajícímu Křikavovi, který se nemýlil a završil svůj hattrick 4:1. Hned nato se prosadil i Císař z přímého kopu k tyči, nedal Fialovi šanci 5:1. Pět minut před koncem půle ještě vyrážel gólman dělovku Rezka. Ve druhém dějství si domácí hlídali svůj náskok a zároveň důležité body. Po hodině hry Machaly trestný kop, nadělal hostům potíže, Fiala ho vyrážel těsně nad břevno. V zápětí přišel pro diváky oku lahodící gól Valenty. Machaly roh, gólman vyrazil a Valenta levačkou z voleje skóroval na konečných 6:1! Tentýž hráč se mohl prosadit ještě pět minut před koncem, ale po Vodičkově rohu, hlavičkoval pouze nad břevno.

OD 15.10. PLATÍ TRÉNINKY OD 17:00 hod.!