Góly: 11. Křikava, 21., 53., 66. Štros, 36. Machala - 70. Buben

Hl. rozhodčí: Jílek, Del. Petřivý

ŽK: 2:0

Sestava Světlá: Janota - Císař (80. Vodička), Pohnětal, Valenta, Machala - Rezek, Kafka, Čuřík, Dvořák (75.Náděje) - Štros (85. Čuřík V.).

Světeláci jeli do Přibyslavi s tím, že nemají absolutně co ztratit a uhrát tři body, bude složité. Ale nakonec se vše odehrálo jinak a výsledek skončil jednoznačně. Ve druhé minutě vyrážel Janota střelu Bubna. Ale následné minuty už na hřišti vládl pouze jeden tým a to hostů. V 11. minutě naservíroval Machala roh na zadní tyč, kde byl připravený Křikava a hlavou vsítil na 0:1. O deset minut později si tentýž hráč připsal asistenci a Štros šikovně přehodil vyběhlého Holcmana 0:2. Ve 27. minutě se dostali ke slovu domácí. Buben přihrával pod sebe na Vopršala, ten ale z gólové pozice minul a hosté trestali potřetí. Ve 36. minutě Machala precizně zatočil trestný kop na přední tyč a nastavil třígólové vedení do kabin. Po výměně stran se průběh hry nezměnil, domácí byli odevzdaní a Světlá přidala další góly. V 53. minutě Císař z trestného kopu s přehledem našel Štrose, který hlavou skóroval na 0:4. V 66. minutě se ujal trestného kopu Valenta a jeho utaženou střelu pod břevno, vyrazil Holcman před sebe, ale číhající Štros zpětně hlavou dorážel na fascinujících 0:5! Domácí se pokusili o zkorigování výsledku. Po chybě v defenzivě hostů se prosadil Buden, jednoduše přeloboval vyběhlého Janotu na konečných 1:(so)(so)(so)(so)(so)