Góly: 30. Křikava, 69. Kafka, 80. Štros - 90. Kříž (PK)

Hl. rozhodčí: Pojezný

ŽK: 2:2

Diváci: 300

Sestava Světlá: Janota - Náděje, Valenta, Pohnětal, Machala - Rezek, Kafka (87. Karel), Čuřík, Dvořák (73. Vodička) - Štros (86. Čuřík V.), Křikava (90. Muzikář); Humpolec: Kříž - Jeřábek, Fikar, Procházka, Pícha - Paťha (63. Morava), Maršík, Pikl, Nepovím - Honzárek, Prokop (57. Dalík).

Světlá má třetí vítězství v řadě a nyní jí patří umístění v polovině tabulky. Největší příležitost měli hosté ve 20. minutě. Piklova střela z úhlu se odrazila od zadní tyče a zastavila se na brankové čáře, odkud už domácí vykopli balón do bezpečí. O deset minut později využil Křikava závaru ve vápně a pohotovou razantní střelou otevřel skóre 1:0. V zápětí hlavičkoval nebezpečně Pícha, ale těsně minul tyč.  Po výměně stran Kafka střílel vedle kasy, ovšem v 69. minutě se už nemýlil. Nádějeho roh hlavičkoval Štros, Kříž balón vyrazil před sebe, Kafka si ho s klidem zpracoval a skóroval na 2:0. V další desetiminutovce Křikava hlavou těsně minul. A v 80. minutě udeřila Světlá znovu. Perfektně kopnutý roh Nádějeho využil Štros a hlavou nekompromisně přidal pojistný gól domácích 3:0. V 90. minutě upravili hosté konečný výsledek, když Valenta ve vápně fauloval a gólman Kříž nařízenou penaltu proměnil 3:1.