Góly: 37. a 68. Pátek, 5. Plíšek, 90. Mrázek

Rozhodčí: Dlouhý

ŽK: 2:2

Diváci: 175

Sestava Ždírec: Pometlo – Plíšek, Kolouch, Kysilko, Votava (83. Novotný) – Fikar (80. Slavík), Smejkal, Pátek (73. Klimeš), Štukhejl – Mrázek, Čalkovský. Sestava Světlá: Soukal – Vaňásek (57. Muzikář), Pešek, Pecha, Karel – Machala, Vodička, Kafka, Dvořák – Křikava, Štros (80. Bárta).

Na hrbolatém těžkém terénu ve Ždírci, nebyl nabídnut zrovna líbivý fotbal. U Světlé se výrazně projevil deficit v počtu hráčů do základní sestavy. Hostům se vstup do utkání nevydařil, hned v páté minutě lacině inkasovali branku. Po centru Fikara se ve vápně nejlépe zorientoval Plíšek a vsítil na 1:0. Tato dvojice hráčů si jednoduše poradila s obranou hostů i ve 32. minutě. Plíšek s přehledem přesnou přihrávkou pod sebe, oplatil asistenci Fikarovi, ten ale tutovou šanci do prázdný zahodil. Hned nato Štukhejlova hlavička skončila těsně nad břevnem. Ve 37. minutě potrestal Ždírec znovu otevřenou defenzivu hostů. Fikar se přes levou stranu prokličkoval až do rohu, odkud našel úplně osamoceného Pátka, který s ledovým klidem zavěsil balón pod víko Soukalovy brány 2:0. Světlá měla dostatek standardních situací, ale ani jeden aktér nedokázal využít příležitostí. Po výměně stran se hosté trápili a Ždírec navýšil skóre. Světlá měla pouze jednu větší šanci. Ale Křikava z gólové pozice mířil pouze do náruče Pometla. V 68. minutě Pátek, trochu se štěstím, z levé strany dlouhým centrem zatočil balón s přesností na zadní tyč, kam už Soukal nedosáhl 3:0. V 85. minutě promarnil další gólovku domácích Slavík, když sám ve vápně bránu přestřelil. Přesto se Ždírec dočkal ještě jedné branky. V poslední minutě domácí zřetelně přečíslili Světlou a s precizní akce se prosadil Mrázek 4:0.