Světlá A - Moravské Budějovice 1:2 (0:1)

Góly: 55. Křikava – 11. Šplíchal, 72. Novotný

ŽK: 3:3

ČK: 2:0 (70. Pešek, 80. Pecha)

Diváci: 200

Sestava Světlá: Soukal – Pešek, Valenta, Pecha, Machala – Vodička, Čuřík, Kafka, Dvořák (85. Náděje) – Křikava, Štros. Budějovice: Jelínek (53. Pokorný) – Toman, Busta, Pařízek, Švanda – Kopeček, Kyzlink, Dušek (89. Šťastný), Veselý (67. Novotný) – Stehlík, Šplíchal.

Úvod utkání se Světlé opět nevydařil. Než se stihli vzpamatovat, tak Kyzlink naservíroval balón do vápna a důrazný Šplíchal hlavou z rybičky otevřel skóre 0:1. První půle probíhala v režii hostů a Světeláci působili nervózně a zmateně. Po dalším chaosu domácích ve 30. minutě se dostal do příležitosti Veselý, ale na něj i na následnou střelu Šplíchala se gólman Soukal skvěle vytáhl. O tři minuty déle se dostali ke slovu domácí. Machaly trestňák ve vápně tečoval hlavou Čuřík, ale pouze těsně vedle tyče. Před koncem půle Soukal zneškodnil nebezpečný trestný kop Kyzlinka. Po výměně stran museli hosté v 53. minutě vystřídat zraněného gólmana Jelínka. Místo něj nastoupil Pokorný, který si okamžitě vybral smolnou chvíli. Jednoduchý balón mu proklouzl a Křikava se z dorážky nemýlil 1:1. I když vstřelený gól znamenal pro domácí oživení a převzali na chvíli iniciativu, tak se k žádné další přímé střele na nejistého gólmana nedostali. V 70. minutě Pešek nešťastně fauloval Stehlíka a byl potrestám na místě červenou. Hned nato inkasovali domácí branku. Závaru ve vápně využil Stehlík, ale jeho pokus Soukal vyrazil, jenže pohotový Šplíchal zpětnou razantní střelou napálil břevno. Světeláci ale nedokázali odražený balón poslat do bezpečí a Novotný hlavou zakončil akci na 1:2! Aby toho nebylo málo, tak v 80. minutě přišla další ledová sprcha pro domácí, když Pecha poslal k zemi šikovného Kyzlinka a po druhé žluté kartě musel opustit hrací plochu. Přesto, že domácí hráli následný čas v devíti, tak mohli vyrovnat. Pět minut před koncem Machaly trestný kop, ve skrumáži před bránou, vyrazil stoper hostů rukou z brakové čáry, ale penalta pro smůlu domácích k vidění nebyla. V posledních minutách už si Budějovice vítězství pohlídali.