Rozhodčí: Pojezný

ŽK: 1:1

Diváci: 200

Sestava Světlá: Soukal – Císař, Valenta, Náděje, Dvořák – Rezek, Čuřík (87. Muzikář), Pešek (72. Kafka),  Machala (76. Vodička) – Štros (89. Čuřík V.), Křikava. Přibyslav: Sybera - Vopršal, Kunc, Strašil, Pochop - Vykoukal, Škacha, Flekal, Buben (72. Smejkal) - Krčál, Ondra (63. Musil).

Do úvodu utkání vstoupili aktivněji hosté. Když zasáhl výborně Soukal hned v první minutě, vytáhl nad břevno těžkou střelu Škachy z velkého vápna a poté si poradil s Krčálem. Opět se osvědčilo, nedáš, dostaneš. První akce domácích skončila gólem. Valenta z poloviny hřiště perfektně nacentroval do vápna a Čuřík hlavou tečoval balón za záda gólmana Sybery 1:0. Po půl hodině hry ohrozil hlavou kasu hostů Valenta. Gólové vedení si domácí udrželi a po výměně stran pokračoval zápas ve vyrovnaném tempu. Ve 47. minutě Valenta z trestného kopu napálil spojnici přibyslavské branky. O pět minut déle se z té samé pozice trefil Křikava nekompromisně do šibenice a nastavil tak dvougólové vedení. Následně po Nádějeho trestném kopu mířil Valenta těsně nad bránu. V 73. minutě se uvolnil Škacha a z pozice sám na gólmana přestřelil. Deset minut před koncem vyslal Kafka kolmicí Machalu, ten ale šanci rovněž zahodil. V poslední minutě ještě Kafka těsně mířil nad bránu. Hosté si vyprodukovali několik šancí, ale nakonec zůstaly tři body zaslouženě na domácí půdě.