Rozhodčí: Tomášek

ŽK: 3:0

Diváci: 150

Sestava Světlá: Soukal – Císař, Valenta (34. Muzikář), Pešek, Dvořák – Vodička, Čuřík (90. Vacek), Kafka, Machala – Štros, Křikava. Pacov: Basík - Kuran, Pavelec, Pražák (76. Dvořák), Tomovič - Váňa, Rybčák L., Bártů, Rybčák Z. (69. Gavrecký)- Vítámvás, Vlach.

I když v posledním zápase jarní sezóny nepředvedli Světeláci zrovna atraktivní a bojovný fotbal, jako tomu bylo třeba v Humpolci, tak přesto tři body zůstaly na domácí půdě a konečné pořadí je tedy devátá pozice pro Světlou, jakož to nováčka soutěže krajského přeboru. Do příležitosti se dostali jako první domácí. Valenta nacentroval na Křikavu, ale jeho hlavičku Basík vytáhl. Ve 24. minutě zabránil gólu Čuřík, když na poslední chvíli vykopl balón z brankové čáry do bezpečí. Po půl hodině hry si vybral smolnou chvíli Soukal, jeho špatný odkop Váňa potrestal a šikovně vyběhlého gólmana skoro z půlky hřiště přeloboval 0:1. Ale v poslední minutě první půle si Soukal stihl napravit reputaci. Centrem přes celé hřiště vybídl Štrose a ten kolenem dopravil balón za záda Basíka 1:1. Po výměně stran předvedli pěknou akci opět domácí, Kafka přesnou přihrávkou našel ve vápně Štrose, jenže jeho střelu z voleje Basík reflexivně vyrazil.  Další gólovku nevyužil tentokrát Kafka, po asistenci Křikavi, mířil vedle tyče. V 62. minutě se přece jen domácím podařilo navýšit skóre. Machaly razantní centr proměnil hlavou Štros 2:1. Posléze si Basík poradil s utaženou střelou Peška. A v 73. minutě skvěle vytáhl ze šibenice trestný kop Vodičky. Domácí se nakonec další branky nedočkali a poslední šanci hostů zazdil pět minut před koncem Rybčák L.