Góly: 65. Křikava - 42. Čermák, 70. Plichta

Rozhodčí: Pojezný

ŽK: 0:2

Diváci: 200

Sestava Světlá: Janota - Císař, Valenta, Petrus, Machala - Muzikář (81. Čuřík), Kafka, Petřík, Vodička - Štros, Křikava. Čáslavice: Kružík - Sedláček (Oburka), Rygl, Zikmund, Vybíral - Barák, Chládek, Menšík, Čermák - Plichta, Pislcajk (86. Kopl).

Světlá do úvodu soutěže nevstoupila zrovna podle svých představ. V základní sestavě nemohli nastoupit potrestaný Náděje s Dvořákem a zraněný Rezek s Čuříkem, proto šel na výpomoc i Petrus z B týmu. Hostující tým z Čáslavic se rovněž potýká s kádrovými problémy a odchody hráčů. Takže by se s tímto celkem měl vytěžit minimálně bod. V desáté minutě zahrozili hosté, když pokus Sedláčka Janota vytěsnil. Světelským se i přes velký počet standardních situací nezdařilo první půli skórovat a tak pustili soupeře do hry. Ten využil neschopnosti domácích a ve 42. minutě Čermák nečekanou životní střelou do šibenice nedal Janotovi sebemenší šanci 0:1. Po hodině hry se Janota vytáhl na razantní střelu Baráka z velkého vápna. V 65. minutě se domácím přece jen podařilo srovnat skóre. Kafka vybídl Křikavu do vápna a mohlo se začít od nuly 1:1. Dvě minuty poté Křikavy trestný kop vytěsnila zeď lehce mimo tyč Kružíkovy brány. Posléze šel Štros tvrdě do souboje s gólmanem, oba skončili na zemi, ale Křikava se do prázdné brány netrefil. Jenže v 70. minutě udeřili opět hosté. Valenta hlavou nešťastně prodloužil balón za sebe, kde byl připravený Pislcajk a jeho cílenou přihrávku před bránu Plichta využil a vsítil na 1:2. O pět minut později Valenty utaženou střelu k tyči Kružík se štěstím vytáhl na roh. V 80. minutě promarnil tutovku Pislcajk, když z pozice sám na gólmana přestřelil. V posledních minutách měla Světlá ještě pár ofenzivních záchvěvů, ale Čáslavice si tři body udrželi.