Rozhodčí: Kliner

ŽK: 5:3

Diváci: 250

Sestava Světlá: Janota – Císař, Petřík, Petrus, Dvořák – Rezek, P. Čuřík, Vodička (88. Kafka), Machala – Křikava, Štros. Herálec ZR: Žďánský – Uchytil, Cestr, Černý (68. Bureš), Okurka - Skála (82. M. Ptaszek), Slováček, Boháč, Cach (62. J. Ptaszek) -Šustáček, Najman.

Minulý týden Světeláci vyhráli se štěstím v Chotěboři, nyní mohli poměřit síly s ještě kvalitnějším soupeřem a zároveň nováčkem soutěže. Herálec přijel do Světlé s cílem odvést si tři body a podle toho také vstoupil naplno do hry. V 18. minutě Šustáček mířil z otočky nad a hned poté vyslal Čuřík dlouhým pasem Štrose, ale jeho zakončení minulo tyč. O dvě minuty později Janota vyrazil razantní střelu Slováčka z dvacítky. Po půl hodině hry zasáhl včas dvakrát po sobě Dvořák, nejprve vyhlavičkoval nebezpečnou šanci hostů do zámezí a následně zneškodnil skluzem pokus Najmana. Ve 38. minutě Machala naservíroval centr do šestnáctky, ale Křikavy střelu hosté vyblokovali. Po výměně stran přidaly oba týmy na bojovnosti a diváci opět neměli nouzi o pěkné gólové příležitosti. Hned v úvodu druhého dějství důrazný Štros hlavou těsně minul tyč. V 53. minutě po rychlém protiútoku Janota vyrazil těžkou střelu Najmana z úhlu a ten samý aktér na druhý pokus orazítkoval břevno. V 62. minutě se po trestném kopu hostů dostal odražený balón k právě vystřídanému Ptaszekovi, ale i jeho šanci pozorný Janota zlikvidoval. Posléze se gólman domácích opět vyznamenal, když se vymrštil na výborně kopnutý přímý kop Boháče k pravé tyči. V 72. minutě Machala křižným centrem našel ve vápně Křikavu, jenže ten z voleje kasu přestřelil. Nakonec se po napínavém boji zaradovali hosté. Šikovný Najman unikl po lajně a z rohu nacentroval na zadní tyč, kde byl úplně osamocený Uchytil a hlavou s klidem zařídil vítězný gól Herálci.