Góly: 67. vlastní, 84. Křikava – 7. Vopršal

Rozhodčí: Beneš

ŽK: 1:2

Diváci: 250

Sestava Světlá: Janota – Císař, Petřík, Petrus, Dvořák – Machala (46. Kafka), P. Čuřík, Vodička, Rezek – Štros (89. V. Čuřík), Křikava. Přibyslav: Uhlíř – Říha, Krejčí, Vopršal, Kunc (63. Krčál) – Strašil, Adamec, Josífek (45. Pochop), Flekal – Klíma, Vykoukal.

Světlá na Přibyslav platí, třetí zápas s nimi v kraji a třetí vítězství pro Světlou. Ačkoliv úvod utkání vyšel lépe hostům, druhou půli se role otočily. Hosté začali aktivněji, hned ve třetí minutě musel Janota řešit nebezpečný pokus Vykoukala. V zápětí ale nestačil na Vopršala, který po rohu Klímy tak trochu nohejbalově vsítil 0:1. Světeláci byli do konce první půle bez bojovnosti a nasazení. Ve 36. minutě Janota zneškodnil těžký trestný kop Klímy. Do kabin odcházel odevzdaný tým bez chuti a zápalu do hry, jenže do druhého dějství vstoupili domácí oživení a odhodlaní poprat se o důležité body. V 58. minutě Vodičky roh po snaze Kafky a Křikavi hosté se štěstím vytěsnili do zámezí. A po následném rohu opět Vodičky Kafka z voleje nůžkami těsně přestřelil. Po hodině hry Vodičky centr gólman Uhlíř nečekal a na poslední chvíli vyrazil hlavičku Křikavy. Následně Křikava vyslal Štrose, ale s ním si Uhlíř poradil. V 67. minutě Císař směřoval trestný kop do závaru ve vápně hostů a Vopršal s přehledem nedal vlastnímu gólmanovi šanci 1:1. O deset minut později Štros ve skluzovém souboji s gólmanem hostů lehce minul kasu. Poslední minuty byly velmi napínavé, ale nakonec udeřili zaslouženě domácí. Kafka ukázkově vybídl Křikavu, který si obešel Uhlíře a skóroval na 2:1! Závěr utkání si Světeláci pohlídali a tak se mohli oslavit další tři cenné body.