FK Světlá nad Sázavou - Speřice

publikováno 25.04.2017 (aktualizováno 12.08.2018)

První poločas se hrál především ve středu hřiště. K vidění byl nemastný a neslaný fotbal. Hosté hrozili hlavně střelami z dálky, ale nic z toho nevytěžili. Po změně stran padl brzký gól, když se do brejku rozběhl Štěpánek, přešel přes čtyři domácí hráče a zavěsil. Vzápětí mohl Novák vyrovnat, ale ve vápně po faulu se snažil zakončit a počínal si nepřesně. V 72. minutě pak domácí špatně odkopli míč a Soukup poslal přesnou střelou k tyči svůj tým do dvoubrankového vedení. Světlá stihla jen snížit, když po závaru prostřelil Pohnětal vše, co mu stálo v cestě.

Góly: 80. Pohnětal – 50. Štěpánek, 72. Soukup. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Speřice: Žáček – Alenka, Honzárek, Pohan, Štěpánek, Ganobjak (71. Popek), Savi, Vlček, Eremiáš, Krejčí (46. Soukup), Morava (88. Maděra).