Těsná prohra v Kožlí

publikováno 11.09.2018

Kožlí - Světlá B 2:1 (1:0)

26.8.2018

Gól : Dibelka

Diváci : 100

Sestava:Novotný-Pirožek(67.Phancong),Petrus,Čížek,Burda(81.Vaňkát)-Staněk,Tvrdý,Filipský,Vacek(83.Johanides)-Šmíd,Dibelka

Na zápas o čelo OP dorazilo 100 diváků a rozhodně se nenudili. K vidění bylo hodně šancí, tvrdé souboje i pěkný fotbal.  Hned v první minutě sebral domácímu stoperovi míč Dibelka, šel sám na bránu, ale trefil pouze brankáře. Do další šance se dostal Filipský, který šel sám na brankáře z pravé strany, ale opět skvěle zasáhl domácí Vadinský. Kožlí vůbec nestíhalo a Světlá se dostávala do dalších šancí. Po přihrávce Staňka opět selhal Dibelka tentokrát se neujala jeho střela z prostoru penalty. Poté se dostal do šance Šmíd, ale brankář domácích ho vychytal. Když už se Dibelkovi podařilo brankáře hlavou překonat ,tak na brankové čáře trefil svého spoluhráče Vacka. Pak se Kožlí dostalo k několika standardkám okolo vápna, ale ani jedna nešla na branku. Ve 40 minutě se po centru ze středového kruhu prosadil hlavou Mikula. To bylo do konce poločasu vše, Kožlí vedlo 1:0.

Ve druhé půli Kožlí srovnalo hru a hrál se vyrovnaný fotbal .Hostům dvakrát utekl Šťastný, poprvé trefil tyč a nasledná dorážka šla vedle. Podruhé šel sám ze strany, ale netrefil branku. V 81.minutě se po závaru ve vápně prosadil Matěna střelou pod břevno. O minutu později snížil po přihrávce Tvrdého hlavou Dibelka. V závěru se Světlá dostala k několika standardkám, ale srovnat už se jí nepodařilo. Z Kožlí tak jede po porážce 2:1 bez bodu.