1.9.2018

Góly : 2xŠmíd,Krajanský,Vacek,Filipský

Diváci : 85

Sestava:Boudník-Mrkvička,Petrus,Burda(56.Staněk),Vaňkát-Krajanský(56.Phancong),Skalický,Filipský,Vacek-Šmíd,Dibelka

Zápas začal zostra. V 6. minutě se prosadil domácí Krajanský po přihrávce Skalického střelou z vápna. K vyrovnání došlo v 17. minutě , kdy šel Dvořák z poloviny hřiště sám na brankáře a nemýlil se.  Pak Světlá svého soupeře doslova mlela a především Krajanský na pravé záloze dělal Jeníkovu velké problémy. V 26 minutě vyslal Dibelku, který našel na malém vápně Šmída, jenž se nemýlil -  2:1. O 5 minut později se sám  před brankářem zjevil Šmíd  a střelou k tyči nedal brankáři šanci -  3:1. Na 4:1 dal Vacek po přihrávce Krajanského. Tento zásah ze 39. minuty byl do poločasu již poslední a o přestávce tak domácí vedli 4:1.

Jako by někdo o poločase vyměnil všechny aktéry dosavadního dění. Golčův Jeníkov začal šlapat do pedálů, zatímco domácí byli úplně bez šťávy. V 57. minutě snižoval Dvořák, v 61. minutě přidal další branku střelou do šibenice Šulc a v 66. minutě srovnával hlavou Koubek. Jeníkov svíral Světlou v těsné blízkosti její brány, obraz hry byl skutečně jednoznačný. Další gól však prozatím nepadl a domácí se začali pokoušet o brejky, které však zazdili. Až v 78. minutě se dostali domácí opět do vedení zásluhou technické střely Filipského po centru Vacka – 5:4. Avšak Jeníkov se opět odmítl vzdát a v 84. minutě srovnával na konečných 5:5 Jelínek. V závěru ještě hosté trefili tyčku.Dost podobný zápas jako na jaře v Jeníkově ,kde se Světlé také "podařilo" ztratit 3 gólový náskok během 10 minut.