Demolice Vísky

publikováno 17.09.2018

Světlá B - Víska  8:1 (5:0)

15.9.2018

Góly : 4xSladkovský,Dibelka,Vacek,Filipský,Bárta

Diváci : 35

Sestava:Vácha-Vaňkát,Petrus,Čížek,Vacek-Krajanský,Skalický(64.Bárta),Filipský,Phancong-Dibelka,Sladkovský(57.Bílek)

Světlá na Vísku vlétla a hned ve 4.minutě se prosadil Sladkovský po centru Vacka. V 15.minutě Světlá vstřelila druhý gól. Po přihrávce Dibelky se na malém vápně opět nemýlil Sladkovský.Pak se k několika náznakům šancí dostala Víska.Střelu z malého vápna reflexivně vyrazil Vácha a s ostatními útoky si poradila pozorná obrana Světlé. Ve 32.minutě dostal Dibelka přesnou přihrávku mezi stopery od Phan conga a tváří v tvář brankáři přidal další gól - 3:0. Ve 42.minutě centr Vacka proběhlo několik hráčů a míč skončil v šibenici hostů - 4:0. O 3 minuty později se po přihrávce Dibelky z pravé strany opět prosadil Sladkovský. V poločase tak na ukazeteli skóre svítil výsledek 5:0.Hosté zareagovali vysunutím urostlého stopera Grunda,ale ani to nepomohlo. Narozdíl od předchozích zápasů Světlá nepřestala v poločase hrát a dále diktovala tempo hry. Sladkovský sebral míč jednomu ze stoperů a střelou z vápna nedal brankáři šanci - 6:0.Poté střílel těsně vedle branky střídající Bílek.Do další šance se dostal Bárta ,při samostatném úniku trefil pouze brankáře.Branku na 7:0 vstřelil po pěkné individuální akci Krajanského Filipský. Následně se dostala k několika brejkům Víska.Střela Kufra skončila na tyči,ujal se až pokus Černohorského - 7:1.Na konečných 8:1 upravil Bárta.Světlá Vísku jednoznačně přejela a zaslouženě vyhrála velkým rozdílem.