Na pouť výhra s Věžnicí

publikováno 01.10.2018

Světlá B - Věžnice  2:0 (1:0)

29.9.2018

Góly : Dibelka 2x

Diváci : 90

Sestava:Vácha-Filippi(54.Dvořák),Vaňkát,Petrus,Pirožek-Muzikář,Krajanský(46.Skalický),Filipský,Vacek(54.Kozlík)-Šmíd(73.Johanides),Dibelka(63.Phancong)

Světlá pouťový zápas zvládla.Hned v 5.minutě Dibelka využil přihrávku Krajanského z pravé strany.Věžnice chvílemi Světlou ve středu hřiště přehrávala,ale do brankových příležitostí se nedostávala.Pozorná obrana Světlé vedená Petrusem a Vaňkátem dokázala všechny náznaky šancí včas zastavit.Okolo 30.minuty hlavičkoval Šmíd po přihrávce Vacka, ovšem Drahoš předvedl výborný zákrok a míč dokázal vyrazit.Poté Drahoš vyrazil tečkovaný centr Krajanského,nasledná dorážka Dibelky nůžkami skončila na břevně.Do konce poločasu měla Světlá ještě několik šancí,se všemi si poradil výborně chytajicí Drahoš.Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Světlou.Ve druhém poločase diktovala tempo hry Světlá.Dibelka obešel na levé straně 3 obránce,předložil míč Filipskému na penaltu.Ten ale vystřelil slabě pouze doprostřed brány.V 57.minutě fauloval na vápně Vaňkát.Nasledný přimý kop z dobré pozice Věžnice nevyužila.Pak se uvolnil Šmíd,ovšem nedokázal přesně přihrát.Druhou branku vstřelil Dibelka po výborné přihrávce za obranu od Pirožka.K několika zakončením se dostala i Věžnice,ale střely ze střední vzdálenosti šly mimo branku.Závěr zápasu si Světlá pohlídala.Do ojedinělé šance se ještě dostal útočník Věžnice,Vácha ho ale vychytal.