7.10..2018

Góly : Dibelka 2x,Pirožek

Diváci : 60

Sestava:Vácha-Vaňkát,Burda,Pecha.Pirožek-Pešek,Krajanský,Skalický(79.Lebeda),Kozlík(66.Phancong,)-Šmíd,Dibelka

Přibyslav byla v první půli  lepší a dostala se do několika šancí, především Tvrdík šel několikrát sám na bránu.Uspěl pouze ve 25.minutě po chybné rozehrávce hostů ve středu pole. Světlé se nedařilo držet balón delší dobu.Za zmínku stojí centr Burdy,který brankář s vypětím všech sil dostal na břevno.S ostatními náznaky si dokázala obrana domácích poradit.Poločas tak skončil za stavu 1:0 pro domácí.Světlá do druhého poločasu vlétla a během 3 minut nepříznivý výsledek zvrátila.Nejprve doběhl centr Krajanského na brankové čáře Pirožek a z nulového úhlu dostal míč do branky.Poté se uvolnil ve vápně Šmíd, předložil míč na malé vápno Dibelkovi,který měl snadnou práci - 1:2. Hra se vyrovnala a do šancí se dostávali i domácí.Hrozili především ze standardních situací.V 58.minutě ještě vykopl hlavičku domácích z brankové čáry Pecha.O minutu později už se Přibyslav z rohového kopu prosadila.O vyrovnání se postaral Votava.V 69.minutě z identické situace vstřelil branku opět Votava - 3:2.Poté měl šanci Šmíd po dlouhém výkopu Váchy,ale hlavou poslal balón metr vedle branky. Následně neudržel střelu Pirožka brankář domácích a Dibelka si s dorážkou poradil - 3:3.V závěru měly šance oba týmy,nikdo už se ovšem neprosadil,a tak zápas skončil spravedlivou remízou 3:3.