13.10.2018

Góly : Dibelka 3x,Petrus,Vacek,Šmíd,Muzikář

Diváci : 50

Sestava:Vácha-Vaňkát,Petrus,Pecha,Muzikář-Vacek,Krajanský,Filipský,Phancong(60.Lebeda)-Šmíd(79.Hradecký)),Dibelka

Světlá na soupeře vlétla a hned v 6.minutě se dostala do vedení.Šmídovu střelu do břevna dorazil do branky Dibelka.Domací diktovali tempo hry, Dlouhá Ves se dostávala pouze k rychlým brejkům.Jeden z nich proměnil v 15.minutě Svoboda.Nadále držela balón Světlá, dostávala se do šancí,se všemi si ovšem poradil Rajdl.Po půlhodině hry se po špatné rozehrávce na půlce prosadil opět Svoboda. Druhý inkasovaný gól Světlou nabudil a do poločasu se domácím podařilo otočit nepříznivý výsledek,Nejprve se nejlépe zorientoval ve skrumáži sváteční střelec Petrus.Z malého vápna napálil balón do šibenice.Poté se krasně trefil z přímého kopu opět do šibenice Vacek.Poločas tak skončil za stavu 3:2 pro domácí.Ihned po poločasové přestávce se prosadil hlavou Šmíd po centru Krajanského.Přesně umístěnou hlavičkou nedal brankáři šanci.Poté už Světlá jednoznačně dominovala,hosté se pouze ojediněle dostali za půlku.Domácím se podařilo jasnou převahu vyjádřit i gólově.Nejprve doklepl centrovaný míč do branky Dibelka.Šestý gól přidal opět Dibelka střelou z vápna.Na konečných 7:2 upravil v závěru Muzikář.