3.11.2018

Gól : Dibelka 4x,Pirožek 2x,Šmíd

Diváci : 70

Sestava:Vácha-Vaňkát,Petrus,Pecha,Staněk-Muzikář(18.Filippi)(52.Vacek),Krajanský(54.Skalický),Filipský,Pirožek(71.Johanides)-Šmíd,Dibelka(74.Hradecký)

Světlá na soupeře vlétla a hned po půl minutě hry se radovala z první branky, po přihrávce Šmída se prosadil Dibelka. O 5 minut později se po střele k tyči trefil Pirožek. Poté šel sám na brankáře Dibelka, ale netrefil branku. Světlá dále diktovala tempo hry, ale vyložené šance neproměnila. Od 25.minuty se do hry dostali i hosté, s několika závary si obrana Světlé poradila. V poslední minutě prvního poločasu neproměnil velkou šanci Šmíd. Poločasový výsledek byl tedy 2:0 pro domácí.Ve 49. minutě vybojoval balón Šmíd, předložil jej Dibelkovi a ten měl na malém vápně snadnou práci - 3:0. O 4 minuty později se po kolmé přihrávce od Pechy prosadil Pirožek - 4:0. Hosté v druhém poločase vůbec nestíhali a bylo jen otázkou, kolik branek Světlá ještě přidá.  Další gól přidal střelou o břevno Dibelka -5:0. Šestou branku přidal opět Dibelka po přihrávce Šmída. Na 7:0 upravil technickou střelou po přihrávce od Hradeckého  Šmíd. Čestný úspěch hostů zaznamenal v samém závěru zápasu Matějka.Souboj týmů z obou obou konců tabulky dopadl dle předpokladů zcela jednoznačně. Světlá Okrouhlici nadělila sedmibrankový příděl a přezimuje na druhém místě,o bod za vedoucím Kožlím.