Zimní soustředění se povedlo

publikováno 15.02.2019

Soustředění „A“ ve Zderazi u Skutče

Od čtvrtka 7.2. do neděle 10.2. se připravovali fotbalisté Světlé v hotelu Renospond ve Zderazi u Skutče. Společného soustředění „A“ a dorostu se zúčastnilo 9 hráčů z kádru A. Celkem absolvovali 11 tréninkových jednotek. Nejčastěji, a to čtyřikrát využili travnaté plochy v areálu hotelu a třikrát si šáhli na dno fyzických sil při lekcích Hiitu. Blízké okolí Zderazu a krásnou přírodu si mohli užít při běžeckých trénincích. Zavítali pak i do blízké Skutče, kde využili ve sportovním areálu jak venkovní malou UMT,tak i velmi pěknou sportovní halu. Po náročném programu si pak dopřáli také kvalitní regeneraci. Saunu, vířivku a masáže v podání Václava Sladkovského.

Hodnocení trenéra RM:Soustředění se nám vydařilo, počasí nám přálo a podařilo se natrénovat potřebný objem. Škoda, že nás nejelo přece jenom víc. Poděkování všem hráčům, kteří si to zařídili a zúčastnili se. Zajištění soustředění ze strany klubu a Miloše Maliny bylo bezproblémové. Výborné bylo zapojení části dorostenců a jejich realizačního týmu. K soustředění patří i srandičky a odreagování se – a to se povedlo.