O výsledku rozhodla špatná čtvrthodinka v druhé půli

publikováno 27.02.2019

FK Přibyslav – FK Bohemia Světlá nad Sázavou 3:2 (1:1)

branky : – Muzikář, Mbemba

sestava: Novotný- Burda, Pohnětal, Mbemba (Valenta J.), Filippi - Pešek (Mbemba)- Čermák, Stránský , Krajanský, Sladkovský - Muzikář (Kozlík)

Prvních pět minut zápasu vyznělo pro soupeře, od té doby byla jednoznačná převaha Světlé. Ta předvedla velké množství rychlých akcí po obou stranách, bohužel v zakončení chyběla větší kvalita.  Střed obrany v první půli spolehlivě řídil obranou činnost a navíc dobře pomáhal při rozehrávce. Jediná chyba dobře pracující střední zálohy byla o malinko pomalejší práce  míčem, Vždy jsme měli o nějaký dotek navíc. Branku vstřelil Muzikář v nájezdu podél brankáře po prostrčení středem hřiště od Stránského. Soupeř vyrovnal v samém závěru poločasu z penalty, když dlouhý balón podskočil Burda a v rohu vápna pak "hasil " následnou šanci.

V prvních 20 minutách druhé půle jsme předvedli zatím náš nejhorší výkon v zimní přípravě a soupeř naši malou sebedůvěru pro práci s míčem po zásluze potrestal dvěma góly.  Závěr měl z naší strany opět kvalitu, soupeře jsme  přehráli a posledních 10minut hráli pouze na jednu branku. Stačilo to však pouze na snížení prohry.

Hodnocení trenéra: Herně velmi dobrý výkon z první půle lehce degradovalo neproměňování šancí. Pro čtvrthodinový naprostý výpadek zkraje druhé půle není žádná omluva, byť se do útlumu mužstvo dostalo i díky mým změnám v rozestavení a na jednotlivých postech. Závěr ukázal velkou chuť , bojovnost a vůli poprat se o výhru.