A tým vyhrál v generálce na hřišti Krakovan

publikováno 18.03.2019

V zápase dvou výsledkově zcela rozdílných poločasů Áčko porazilo na přírodní trávě Krakovany

FK Krakovany – FK Bohemia Světlá nad Sázavou 3:5 (3:0)

branky : – D. Valenta 2, Pešek, Sladkovský

sestava: Novotný- Karel , Valenta J.(Mbemba), Pohnětal, Mbemba (Vaňásek)- Valenta D.- Sladkovský, Rezek, Krajanský, Pešek (Kozlík) – Křikava (Sobek)

Hodnocení trenéra: Katastrofální chyby, laxnost v rozehráce a nedůsledné bránění pro nás znamenaly velkou lekci v první půlhodině, kdy jsme po zásluze dostali přes  prsty a třikrát inkasovali. Spolu s naší mizernou produktivitou z toho bylo poločasových  hrozivých 3:0. Druhá pule byla už odehraná tak, jak bychom si představovali. Hrálo se pouze na branku Krakovan a bylo jen otázkou, kolikrát se prosadíme. Pěti góly v druhé půli jsme výsledek otočili.

Přesto, že na hru v první půli mělo určitě velký vliv naše první letošní seznámení se s přírodní trávou, musíme se z průběhu prvního poločasu poučit a zareagovat rychleji.