FK Bohemia Světlá n.Sázavou - SK Kostelec

publikováno 02.04.2019

První domácí zápas A týmu

V úvodních patnácti minutách byli domácí jasně lepším týmem, ale poté přišel náhodný gól soupeře, a to Světlou utlumilo. Balon totiž propadl mezi obránce a Procházka otevřel skóre. Domácím se ale povedlo srovnat ještě do poločasu. Ve 34. minutě předvedl pěknou individuální akci Rezek. Ještě těsně před poločasem mohli jít i do vedení, ale samostatný únik neproměnili. Po změně stran ale Světlá na soupeře vletěla jak uragán a pořádně ho mlela. Čermák utekl po pravém křídle a zkušeně obstřelil gólmana. Po hodině hry po narážečce poslal pumelici Pešek a zvýšil na 3:1. A na konečných 4:1 dal z dorážky Sobek.

Góly: 34. Rezek, 46. Čermák, 60. Pešek, 74. Sobek - 17. Procházka. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:4. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Světlá n. S.: Novotný – D. Valenta, Karel (76. Burda), Rezek, J. Valenta (79. Vaňásek), Krajanský, Křikava (63. Sobek), Pohnětal, Pešek, Čermák (82. Muzikář), Mbemba. Kostelec: Plavec – Plavec, Procházka, Fejt, Hrubeš, Tomášek (23. Poul), Doležal, Lapeš, Číhal (82. Vavroušek), Neděla (65. Flégr), Mašek (72. Nikodým), Zadražil (86. Kružík).

facebook.com       vybrali.sme.sk vybrali.sme

Prohra na úvod podzimu v Kamenici
KAMENICE N. L. – SVĚTLÁ N. S. 3:2 Góly: 5. Zahradník, 59. Míka (PK), 73. T. Hadrava – 9. Křikava, ...