Jasná výhra na Lipnici

publikováno 03.04.2019

Lipnice - Světlá B  0:5 (0:1)

31.3..2019

Góly : Šmíd 3x,Pirožek,Dibelka

Diváci : 50

Sestava:Vácha-Hradecký,Petrus,Burda.Vacek-Pirožek(68.Phan cong),Filipský,Krajanský(74.Skalický),Kozlík(71.Lacina)-Šmíd,Dibelka(82.Lacina)

Lipničtí vsadili vše na obranu. Dvojice čahounů Dibelka a Šmíd byla stále osobně bráněna, často i zdvojována. Hned od úvodu zápasu bylo jasné, na kterou bránu se bude převážně hrát. Hosté se dostali k několika šancím, avšak často pálili zbrkle nad. Poté se dostali ke slovu i domácí, kolem 20. minuty měli sérii několika rohů, z nichž několik bylo velmi nebezečných. Zanedlouho vychytal skvělými zákroky nadvakrát domácí brankář Provazník nájezd Dibelky. Smyčka kolem lipnického vápna se však postupem času utahovala stále těsněji až si ve 39. minutě Šmíd naskočil na povedený centr a umístil ho za záda bezmocného Provazníka. Tato branka určila poločasový stav.

Do druhé půle vstoupili opět lépe hosté. Již v 52. minutě neuhlídali domácí hráči Pirožka, jenž na přední tyči po rohovém kopu zvýšil na 0:2. Poté již získávali hosté již zcela dominantní převahu a pro lipnické bylo úspěchem dostat se vůbec na soupeřovu polovinu. Domácí obrana musela hasit jednu nebezpečnou situaci za druhou. To se jí dařilo pouze do 68. minuty, kdy se umístěnou střelou zpoza vápna prezentoval Šmíd. Již za tři minuty ho následoval tvrdou ranou mezi nohama obránců Dibelka a za další tři minuty přišla další krásná střela Šmída. V 74. minutě to tedy bylo 0:5 a domácí byli zralí na ručník. Hráči Lipnice prosebně hleděli na ukazatel času a modlili se, aby zápas už skončil. Hosté poté prostřídali, nezastavitelného Šmída začala bolet záda a hra Světlé již nebyla tak drtivá. Další branka tak již nepadla. Světlá si z Lipnice veze očekávané vítězství 0:5.

Více na : https://fotbalunas.cz/zapas/247458/

« 02 / 2020 »