B tým porazil Kožlí a dostal se na první místo!

6.4..2019

Góly :Dibelka,Šmíd,Burda,Muzikář z pen.

Diváci : 108

Sestava:Vácha-Pirožek(80.Vaňkát),Petrus,Burda,Vaňásek(46.Muzikář)-Kozlík(70.Vacek),Krajanský(46.Rezek),Filipský,Čermák(46.Hradecký)-Šmíd,Dibelka

Šlágr o první místo začala aktivněji Světlá,držela míč častěji na kopačkách ,ale vyloženou šanci si vytvořila až ve 14.minutě.To se po přihrávce Filipského prosadil Dibelka. Další velkou šanci měl Dibelka ,kdy po přihrávce Šmída na malé vápno trestuhodně přestřelil prázdnou bránu. Výborně hrající obrana domácích Kožlí do vyložené šance nepustila .Hosté se dostali pouze k dvěma přímým kopům z hranice velkého vápna.První skončil ve zdi a s druhým si Vácha v klidu poradil.V 37.minutě se prosadil po rohovém kopu hlavou J.Makovec - 1:1 . Následně se Kožlí dostalo do ještě jedné velké příležitosti. Burda na poslední chvíli míč z brankové čáry vykopl.Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase již byla jednoznačně lepší Světlá,především střed hřiště měl pod kontrolou výborně hrající Rezek.V 52.minutě se po centru z pravé strany trefil Šmíd. V 64.minutě se po přímém kopu Filipského prosadil Burda, přesně umístěnou hlavičkou k tyči nedal brankáři šanci - 3:1. Konečnou podobu výsledku dal v 70.minutě Muzikář z pokutového kopu - 4:1 Posledních 20 minut se odehrávalo spíše ve středu hřiště. K žádné vyložené šanci ani na jedné straně nedošlo.Světlá díky výhře svého soupeře vystřídala na prvním místě tabulky.