Druhá domácí výhra tentokrát nad rezervou Havlíčkova Brodu

publikováno 09.04.2019

SVĚTLÁ N. S. – H. BROD B 2:1

K vidění bylo divoké utkání. Prvních pětadvacet minut byli jasně lepší hosté, kteří se dostali hned v 9. minutě do vedení. Byl to takový polovlastní gól, protože domácí hráč tečoval balon do tyčky, od ní se odrazil k Nedvědovi a ten ho uklidil do sítě. Domácím se ještě do poločasu podařilo po ojedinělé akci srovnat. Po levé straně Dibelka zatáhl balon do vápna a našel Rezka a ten mířil přesně. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, a postupně byli lepší domácí, a to i díky vyloučení Plevy. Jenže pak už byla hra hodně rozkouskovaná. Spíš se víc nehrálo, než hrálo. Z toho všeho ale vyčnívá nádherný gól Pohnětala. Ten napřáhl z pětadvaceti metrů a trefil šibenici.

Góly: 33. Rezek, 66. Pohnětal – 9. Nedvěd. Rozhodčí: Invald. ŽK: 5:4. ČK: 1:2 (83. Krajanský – 57. Pleva, 90. Halák). Diváci: 150. Poločas: 1:1. Světlá n. S.: Novotný – Rezek (75. Sladkovský), Muzikář (20. Dibelka), Krajanský, Burda, Křikava, Pohnětal, Pešek (90. Filippi), Sobek (85. Kozlík), Čermák, Mbemba. H. Brod B: Zelenka – Hloušek, Molák (69. Halák), L. Peřina, Nedvěd (79. Látera), Franc (83. Pazderka), Bartok (46. Karlík), Pleva, D. Henek, Pártl, Polcar.

SVĚTLÁ N. S. – H. BROD B 2:1 K vidění bylo divoké utkání. Prvních pětadvacet minut byli jasně lepší hosté, kteří se dostali hned v 9. minutě do ...