Třetí výhra na domácí půdě nad Humpolcem B

publikováno 24.04.2019

SVĚTLÁ N. S. – HUMPOLEC B 3:1

Hosté byli v prvních dvaceti minutách aktivnější, i proto že domácí hráli bez čtyř hráčů základní sestavy, a na začátku to bylo znát na jejich souhře a na kombinaci. Už v 9. minutě využil špatné rozehrávky domácí obrany Maršík. Vyrovnání přišlo ve 20. minutě, kdy samostatnou akci zakončil Pešek, který obstřelil brankáře.

Chvíli po návratu z kabin šli domácí do vedení. Hosté zahráli rukou ve vápně a penaltu proměnil Mbemba. A za další čtyři minuty pojistku tří bodů přidal Pohnětal, který opět vyslal parádní střelu a dal na 3:1. „Ke konci prvního poločasu a začátek druhého jsme byli jasně lepší,“ řekl k utkání manažer týmu Miloš Malina.

Góly: 20. Pešek, 49. Mbemba (PK), 53. Pohnětal – 9. Maršík. Rozhodčí: Terber. ŽK: 4:2. Diváci: 160. Poločas: 1:1 Světlá n. S.: Novotný – Karel (81. Filippi), Sladkovský (73. Kozlík), J. Valenta (46. D. Valenta), Krajanský, Burda, Křikava (88. Skalický), Pohnětal, Pešek, Čermák, Mbemba.

Prohra s Dobronínem
  SVĚTLÁ N. S. – DOBRONÍN 1:4 Hosté byli od prvních minut lepším týmem. Na domácích bylo znát, že jim chybí dva hráči základní sestavy a ...