14.4..2019

Góly :Pirožek,Hradecký z pen.Dibelka

Diváci : 50

Sestava:Vácha-Hradecký,Petrus,Burda,Filippi-Kozlík(61.Vacek),Skalický(70.Phancong),Filipský,Pirožek(61.Kořínek)-Šmíd(85.Vaňkát),Dibelka(82.Lacina)

Světlá na soupeře vlétla a první branky se dočkala už ve 4.minutě.Po přímém kopu Filipského se na zadní tyči prosadil Pirožek - 0:1.Hosté nadále diktovali tempo hry, zahrávali několik rohových kopů, vyloženou šanci ale neměli. Domací se více než fotbalu věnovali diskuzi s rozhodčím a tak byli 3 z nich "odměněni" žlutou kartou. V 28.minutě byl ve vápně podražen Dibelka, následnou penaltu poslal zkušeně do šibenice Hradecký - 0:2. Do další šance se dostal Šmíd,nadvakrát brankáře domácích překonat nedokázal.Jeníkov se dostal pouze do jednoho úniku, který skončil střelou vedle branky. V závěru první půle vybojoval Šmíd balón pro Dibelku,který šel sám na bránu.Tutovku však zahodil střelou vedle branky.Při odchodu do kabin tak svítil na světelné tabuli výsledek 0:2.

V první minutě druhého poločasu měl velkou šanci útočník domácích. Vácha si však s jeho střelou z úhlu poradil.Na druhé straně se v 52.minutě prosadil Dibelka, po rohovém kopu dorazil hlavičku Burdy - 0:3. V 55.minutě se do zakončení dostal Kozlík,s hlavičkou i následnou dorážku si Dušánek poradil. I nadále měla více ze hry Světlá, za zmínku stojí šance Kořínka, který obešel i brankáře, zakončit však nedokázal. Následně se ke střele z prostoru penalty dostal Filipský, vystřelil však pouze doprostřed branky, Dušánek jeho pokus vyrazil na roh. Světlá tak zápas v klidu zvládla a zaslouženě vyhrála.