Světlá B - Nová Ves  0:3 (0:0)

20.4..2019

Diváci : 100

Sestava:Vácha-Hradecký,Petrus,Burda,Filippi-Kozlík(80.Phancong),Krajanský(58.Skalický),Filipský(88.Lacina),Pirožek(67.Kořínek)-Šmíd,Dibelka

Od první minuty držela balón častěji Světlá,ovšem vyloženou šanci si nevypracovala.Za zmínku stojí Dibelkův únik po pravé straně,se kterým si Závorka poradil. Na druhé straně několikrát zamotal hlavu obráncům Novák ,vystřelil však pouze jednou. S jeho střelou k tyči si poradil Vácha.Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:0 .

Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější, Světlá místo hry po zemi začala spíše nakopávát a soubojová hra vyhovovala více Vsi. Obrovskou šanci měl Beneš,před prázdnou brankou trefil z malého vápna obránce stojícího na čáře .Na druhé straně selhal tváří v tvář brankáři Filipský. S přibývajícím časem bylo jasné, že utkání bude rozhodovat první branka .Po přihrávce Petruse šel sám na bránu Dibelka, Závorka jeho pokus dokázal vyrazit na roh. Následně se ke střele z 25 metrů dostal Petrus, jeho pokus dokázal Závorka konečky prstů vyrazit na roh. Domácí své šance nevyužili a tak je na druhé straně potrestal Novák, který dvakrát využil brejk po pravé straně .Domácí byli jako opaření a k žádnému soustavnému tlaku se nedostali. V závěru upravil na konečných 3:0 P.Vávra.