28..4..2019

Góly :Dibelka,Filipský

Diváci : 55

Sestava:Vácha-Hradecký,Petrus,Valenta,Vaňkát-Phancong(59.Lacina),Skalický,Filipský,Kořínek-Pirožek,Dibelka

Domácí do utkání vstoupili nabuzeně, od první minuty se snažili hrát aktivně. Ve 4.minutě jim však neklapla ofsajdová past a  Dibelka se po přihrávce od Hradeckého z pravé strany nemýlil - 0:1. Víska se však rychle oklepala, když Daniel Kufr krásnou pumelicí po závaru ve vápně propálil vše, co mu stálo v cestě. Po pěkné kombinaci se tentýž hráč dostal ve 30. minutě do úniku, ale byl obráncem Světlé faulován zezadu - k překvapení domácích se však "nečervenalo". Následně vystřelil Dibelka z 25 přesně k tyči, skvělým zákrokem se ale zaskvěl brankář Doležán. Světlá poté hrozila převážně z rohů, kde mohli uplatnit svou výškovou převahu.2x se k nebezpečné hlavičce dostal stoper Světlé Petrus. Ve 40. minutě mohla jít do vedení Víska, to se do míče opřel Fikar, ale těsně minul. V závěru prvního poločasu sebral míč jednomu ze stoperů Pirožek , postupoval sám na branku Vísky,ale gólman domácích jej vychytal.Do kabin se tak šlo za stavu 1:1

Do druhého poločasu vstoupili domácí s úmyslem hlavně neinkasovat a to se dařilo, dokonce sami mohli vstřelit branku, nejdříve šel Kufr sám na brankáře, který jeho pokus zneškodnil, poté dostal Houdek ideální přihrávku od Málka, utekl obraně a následně jen přestřelil. Světlá se taky hlásila o slovo, nejprve po dlouhém nákopu od Hradeckého obešel Dibelka brankáře,z úhlu však netrefil prázdnou branku.K dalším 2 zakončením se dostal Pirožek,obě střely však skončily nad brankou domacich. V 77.minutě přišla chvíle pro domácí, dlouhý odkop prodloužil Kufr na Málka, který po zpracování propálil brankáře - 2:1. Ve Vísce tak mohla propuknout euforie. Už už to vypadalo na výhru domácích, když ale přišla 81. minuta, kdy po centru Pirožka z levé strany skóroval Filipský, který trefou o tyč nedal šanci brankáři. Světlá se poté nadechla k velkému tlaku, Valenta vyslal střelu z přímého kopu na bránu, Doležán ji však vyrazil a následná dorážka šla těsně nad. Utkání tak dospělo k nerozhodnému stavu 2:2.